کد خبر:2295
پ

دلخوری فرهاد مجیدی از حکم جدید وزارت ورزش | سانچز پرید!

به تازگی مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش طی حکمی باشگاه استقلال را از جذب بازیکن و مربی خارجی منع کرد. پیرو همین موضوع مدیران باشگاه استقلال از کادر فنی تیم خواستند برای تقویت تیم در فصل بعد از حالا فقط روی گزینه های داخلی متمرکز شوند. در این بین فرهاد مجیدی […]

به تازگی مهدی علی نژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی وزارت ورزش طی حکمی باشگاه استقلال را از جذب بازیکن و مربی خارجی منع کرد. پیرو همین موضوع مدیران باشگاه استقلال از کادر فنی تیم خواستند برای تقویت تیم در فصل بعد از حالا فقط روی گزینه های داخلی متمرکز شوند. در این بین فرهاد مجیدی که صحبت هایش را در اواخر فروردین ماه سال جاری با سانچز تمام کرده بود تا او پس از جدایی از تیم القادسیه کویت به استقلال بپیوندد وقتی حکم وزارت ورزش را شنید خیلی ناراحت شد.

البته این تنها شامل حال استقلال نمی شود و حکم وزارتخانه برای پرسپولیس نیز لازم الاجراست و هر دو تیم سرخابی تهران باید به آن عمل کنند. اما از باشگاه استقلال خبر می رسد فرهاد مجیدی حالا در شرایطی که دیگر نمی تواند گزینه خارجی را به کادر فنی اش اضافه کند در صدد است تا یک مربی داخلی را به خدمت بگیرد. پیش از این مجید نامجو مطلق و صالح مصطفوی مربیان تیم استقلال بودند که از ابتدای حضور مجیدی در کادر فنی این تیم او را همراهی می کردند. بهزاد غلامپور و علی ربانی نیز به ترتیب مربی دروازه بان ها و مربی بدنساز تیم استقلال هستند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید