کد خبر:3148
پ

حمله امیرحسین فتحی به سلطان استقلال: تو به حجازی هم رحم نکردی!

امیر حسین فتحی در گفت و گو با فارس، در واکنش به اظهارات امروز علی جباری موراد جدیدی را عنوان کرد.   حمله امیرحسین فتحی به سلطان استقلال: تو به حجازی هم رحم نکردی! آقای جباری! در مصاحبه امروزم تاکید کردم شما هر حرفی بزنید من جوابتان را می‌دهم ضمن آنکه منتظر هستم در دادگاه […]

امیر حسین فتحی در گفت و گو با فارس، در واکنش به اظهارات امروز علی جباری موراد جدیدی را عنوان کرد.

 

حمله امیرحسین فتحی به سلطان استقلال: تو به حجازی هم رحم نکردی!

حمله امیرحسین فتحی به سلطان استقلال: تو به حجازی هم رحم نکردی!

آقای جباری! در مصاحبه امروزم تاکید کردم شما هر حرفی بزنید من جوابتان را می‌دهم ضمن آنکه منتظر هستم در دادگاه پاسخ محکمه پسند بزنید.

اگر منِ امیر حسین فتحی خیانتی کرده‌ام و حقوق 25 میلیون تومانی گرفته‌ام لطفا در دادگاه این موضوع را اثبات کنید. حرف شما از سرِ نا آگاهی و تحریک است و کسانی که چنین حرفی در مورد من زده‌اند و به شما تاکید کردند این مسائل را عنوان کنید را در محاکم قضایی ملاقات خواهم کرد.

آقای جباری! شما کسی هستید که به خودتان اجازه می‌دادید به اسطوره های بزرگ و فقید باشگاه استقلال، در کمال بی‌اخلاقی و در کمال ناجوانمردی توهین کنید. شما به زنده یاد حجازی، زنده یاد پورحیدری، غلامحسین مظلومیِ مظلوم توهین کردید. شما چند بار به من گفتید حجازی استقلالی نبود؟ شما چند بار به من گفتید حجازی پول گرفت و به شهباز رفت و استقلال را فروخت؟ خوشبختانه همه این صحبت‌ها را در حضور کسانی کردید که زنده هستند و به وقتش شهادت می‌دهند.

وقتی کسی که به دوستان خودش توهین می‌کند و اینقدر حسادت دارد که همبازیان خودش را پشت سرشان خراب می‌کند، من فتحی چه توقعی باید داشته باشم؟

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید