کد خبر:29319
پ

جدول لیگ برتر ۱۴۰۰/۱۴۰۱ ایران فصل بیست و یکم [لحظه ای]

بعد از اتمام این هفته از مسابقات فوتبال در لیگ برتر ایران، جدول لیگ برتر ۱۴۰۰/۱۴۰۱ ایران جام خلیج فارس در فصل بیست و یکم را در ادامه مشاهده می نمائید.   نقل و انتقالات لیگ برتر ۱۴۰۰   جدول لیگ برتر ۱۴۰۰/۱۴۰۱ جدول لیگ برتر در جدول رده بندی لیگ برتر ایران جام خلیج […]

بعد از اتمام این هفته از مسابقات فوتبال در لیگ برتر ایران، جدول لیگ برتر ۱۴۰۰/۱۴۰۱ ایران جام خلیج فارس در فصل بیست و یکم را در ادامه مشاهده می نمائید.

 

نقل و انتقالات لیگ برتر ۱۴۰۰

 

جدول لیگ برتر ۱۴۰۰/۱۴۰۱

جدول لیگ برتر

جدول لیگ برتر 1400/1401

در جدول رده بندی لیگ برتر ایران جام خلیج فارس که امروز به دست آمد، هم اکنون تیم پرسپولیس در صدر قرار دارد. جدول لیگ ایران ۰۰-۰۱ به صورت هفتگی در همین صفحه قرار داده می شود. شما می توانید برای مشاهده جدول زنده لیگ برتر به سایت سازمان لیگ مراجعه کنید.

 

جدول گلزنان لیگ برتر ایران

 

در صورتی که مایل به پیش بینی مسابقات فوتبال در لیگ برتر ایران هستید، اپ بتاکاپ را نصب کنید. شما می توانید با نصب اپلیکیشن بتاکاپ در هر هفته از لیگ برتر، نتایج بازی ها را پیش بینی کرده و جایزه ببرید.

با توجه به جدول لیگ برتر در فصول گذشته و همچنین فرمول طلایی بتاکاپ شما این شانس را دارید تا دقت پیش بینی خود را افزایش دهید. در اپلیکیشن بتاکاپ با توجه به ضرایب xG تیم ها در امتیازگیری، احتمالات نتیجه هر بازی بر اساس درصد اعلام می شود.

تیم ها با توجه به قدرت دفاعی و هجومی خود در بازی ها گل می زنند یا گل دریافت می کنند. ما در بتاکاپ این مکانیزم را به فرمول ریاضی تبدیل کرده ایم. شما با توجه به میزبان یا مهمان بودن تیم ها و سوابق آنها در تقابل با هم می توانید دقت پیش بینی خود را بالا ببرید.

دقت داشته باشید که پیش بینی نتایج فوتبال از طریق اپلیکیشن بتاکاپ تنها شانس درستی پیش شما را افزایش می دهد. عوامل زیادی در تعیین نتیجه نهایی تاثیرگذار هستند که ممکن است قبل یا حین بازی به عنوان فاکتور ریسک بر روی پیش بینی اولیه تاثیر بگذارند. در نتیجه جایگاه تیم ها در جدول لیگ برتر ایران ملاکی برای برنده یا بازنده بودن تیم ها نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید