کد خبر:27478
پ

مطالب کاربران

  هواداران فوتبال و به خصوص دو تیم استقلال و پرسپولیس می توانند از این پس مطالب خود را برای سایت بتاکاپ اسال نمایند. مطالب ارسالی در بخش صفحه هواداری هر تیم به نمایش در می آید و به مطالبی که در پایان هر ماه بیشترین بازدید را کسب کنند، جایزه تعلق می گیرد. قوانین […]

 

هواداران فوتبال و به خصوص دو تیم استقلال و پرسپولیس می توانند از این پس مطالب خود را برای سایت بتاکاپ اسال نمایند. مطالب ارسالی در بخش صفحه هواداری هر تیم به نمایش در می آید و به مطالبی که در پایان هر ماه بیشترین بازدید را کسب کنند، جایزه تعلق می گیرد. قوانین انتشار مطلب مهمان در سایت بتاکاپ به شرح زیر است.

 

قوانین انتشار مطلب مهمان در سایت بتاکاپ

1.کاربر متعهد می شود مطالب خلاف واقع که حاوی اتهامات و نشر اکاذیب است را در مطالب خود قید نکند و در صورت این اتفاق، مسئولیت عواقب آن مستقیماً بر عهده کاربر خواهد بود.

2.برای انتشار مطلب در سایت بتاکاپ می بایست با نصب رایگان اپلیکیشن بتاکاپ، نام کاربری و رمز عبور برای خود انتخاب کنید و پس از احراز هویت، یک درخواست برای مجوز انتشار مطالب به ایمیل info@betacup.net ارسال کنید. پس از طی این دو مرحله شما می توانید با نام کاربری و رمزی که در اپلیکیشن بتاکاپ انتخاب کرده اید از فرم زیر وارد شده و اقدام به انتشار مطالب خود در سایت بتاکاپ نمائید.

3.مدیریت سایت بتاکاپ مجاز است در هر لحظه در صورت رویت تخلف در مطالب کابران، حساب کاربری وی را بدون اطلاع قبلی مسدود نماید.

4.قرار دادن لینک در مطالب مجاز نمی باشد.

 

 
[usp_member]
[user-submitted-posts]
[/usp_member]

[usp_visitor]
[usp-login-form]
[/usp_visitor]

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • اردشیر 29 آگوست 2022 / 9:09 ب.ظ

    باسلام میخواستم بدونم چه طوری سکه هامونونقد کنیم

    • admin 30 آگوست 2022 / 8:10 ق.ظ

      به ادمین اینستا پیام بدید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید