کد خبر:26909
پ

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱

با اعلام سازمان لیگ زمان شروع نقل و انتقالات لیگ برتر برای فصل جدید مشخص شد و تیم پرسپولیس یکی از تیم هایی است که باید با جذب چند بازیکن در خط دفاعی، تیمش را برای فصل بیست و یکم تقویت کند. همواره جدیدترین خبرهای نقل و انتقالات پرسپولیس  یک از جذاب ترین اخبار برای […]

پیش بینی نتایج المپیک 2020 در بتاکاپ

با اعلام سازمان لیگ زمان شروع نقل و انتقالات لیگ برتر برای فصل جدید مشخص شد و تیم پرسپولیس یکی از تیم هایی است که باید با جذب چند بازیکن در خط دفاعی، تیمش را برای فصل بیست و یکم تقویت کند. همواره جدیدترین خبرهای نقل و انتقالات پرسپولیس  یک از جذاب ترین اخبار برای هواداران این تیم بوده است در ادامه توجه شما را به آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱ جلب می نمائیم. به نظر شما بازیکنان جدید پرسپولیس کدام بازیکنان خواهند بود؟

 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱

لیست خرید پرسپولیس

نام بازیکن

تیم قبلی

پست بازی و ملیت

قد(cm) و سن

شجاع خلیل زاده

الریان

مدافع-ایران

۲۸-۱۸۳

فرجانی ساسی

الزمالک مصر

هافبک میانی- تونسی۲۹-۱۸۵
ایمان سلیمی

SKF سرد اسلواکی

مدافع- ایران۲۵-۱۸۷
ابولفضل جلالی

سایپا

دفاع چپ – ایران

۲۲-۱۷۷

​با توجه به بازیکنانی که پرسپولیس در اختیار دارد، در همه پست ها با انبوه بایکن با کیفیت مواجه است. تنها پستی که ضعف در آن دیده می شود، پست مدافع میانی است که گل محمدی سرمربی پرسپولیس، برای حضور پرقدرت در بازیهای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نیاز به جذب بازیکن جدید در این پست دارد.

 

لیست خروجی پرسپولیس

 

نام بازیکن

مقصد

پست بازی و ملیت

قد(cm) و سن

شهریار مغانلو

زنیت

مهاجم-ایران

۲۵-۱۹۱

محمدحسین کنعانی زادگان

الاهلی قطر

مدافع – ایران۲۶-۱۸۵
بوژیدار رادوشویچ

دروازه بان – کرواسی۳۲-۱۸۷
علی شجاعی

هافبک چپ – ایران

مهدی مهدی خانی

مهاجم-ایران

احتمال اینکه در انتهای فصل شهریار مغانلو که به طور قرضی از سانتاکلارا به پرسپولیس پیوسته بود به تیم سابقش بازگردد زیاد است؛ با توجه به حضور عیسی آل کثیر، استفاده همزمان از این دو بازیکن کارایی لازم را برای پرسپولیس نداشت و در بازیهای اخیر نیز گل محمدی تنها از یکی از این بازیکنان به طور فیکس در زمین استفاده کرد و به نظر می رسد مغانلو در انتهای فصل، پرسپولیس را ترک خواهد کرد. از محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی نیز به عنوان دو ستاره پرسپولیس یاد می شود که احتمالاً پرسپولیس را به مقصد تیم های قطری ترک خواهند کرد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • امیر 14 تیر 1400 / 2:17 بعد از ظهر

    ما پرسپلسیا احتیاجی به شهریار نداریم عیسی هست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید