کد خبر:26909
پ

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱

با اعلام سازمان لیگ زمان شروع نقل و انتقالات لیگ برتر برای فصل جدید مشخص شد و تیم پرسپولیس یکی از تیم هایی است که باید با جذب چند بازیکن در خط دفاعی، تیمش را برای فصل بیست و یکم تقویت کند. همواره جدیدترین خبرهای نقل و انتقالات پرسپولیس  یک از جذاب ترین اخبار برای […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

با اعلام سازمان لیگ زمان شروع نقل و انتقالات لیگ برتر برای فصل جدید مشخص شد و تیم پرسپولیس یکی از تیم هایی است که باید با جذب چند بازیکن در خط دفاعی، تیمش را برای فصل بیست و یکم تقویت کند. همواره جدیدترین خبرهای نقل و انتقالات پرسپولیس  یک از جذاب ترین اخبار برای هواداران این تیم بوده است در ادامه توجه شما را به آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱ جلب می نمائیم. به نظر شما بازیکنان جدید پرسپولیس کدام بازیکنان خواهند بود؟

 

آخرین اخبار نقل و انتقالات پرسپولیس ۱۴۰۰/۱۴۰۱

لیست خرید پرسپولیس

نام بازیکن

تیم قبلی

پست بازی و ملیت

قد(cm) و سن

محمد آبشک(مذاکره)

فولاد

هافبک-ایران

۲۹-۱۷۶

حامد پاکدل

آلومینیوم اراک

مهاجم – ایران۲۹-۱۸۳
رضا اسدی (قطعی)

SKN

هافبک- ایران۲۶-۱۹۰
رضا دهقانی(قطعی)

نساجی

هافبک – ایران

۳۳-۱۸۱
علیرضا ابراهیمی(قطعی)

گل گهر

مدافع- ایران۲۵-۱۸۷
عارف آغاسی(منتفی)

فولاد

دفاع – ایران

۲۶-۱۷۷
علی نعمتی(قطعی)

شهرخودرو

دفاع – ایران

۲۶-۱۸۲
سجاد شهباززاده(منتفی)

سپاهان

مهاجم- ایران

۳۱-۱۸۳

​با توجه به بازیکنانی که پرسپولیس در اختیار دارد، در همه پست ها با انبوه بایکن با کیفیت مواجه است. تنها پستی که ضعف در آن دیده می شود، پست مدافع میانی است که گل محمدی سرمربی پرسپولیس، برای حضور پرقدرت در بازیهای لیگ برتر و لیگ قهرمانان آسیا نیاز به جذب بازیکن جدید در این پست دارد.

تا این لحظه انتقال علیرضا ابراهیمی قطعی شده و مذاکره برای جذب رضا اسدی و علی نعمتی ادامه دارد. رضا دهقانی هافبک نساجی نیز در حال مذاکره با مسئولین پرسپولیس است.

لیست خروجی پرسپولیس

نام بازیکن

مقصد

پست بازی و ملیت

قد(cm) و سن

شهریار مغانلو

سپاهان

مهاجم-ایران

۲۵-۱۹۱

محمدحسین کنعانی زادگان

الاهلی قطر

مدافع – ایران۲۶-۱۸۵
احمد نوراللهیالاهلی اماراتهافبک – ایران۲۸-۱۸۷
علی شجاعی

هافبک چپ – ایران

مهدی مهدی خانی

مهاجم-ایران

احتمال اینکه در انتهای فصل شهریار مغانلو که به طور قرضی از سانتاکلارا به پرسپولیس پیوسته بود به تیم سابقش بازگردد زیاد است؛ با توجه به حضور عیسی آل کثیر، استفاده همزمان از این دو بازیکن کارایی لازم را برای پرسپولیس نداشت و در بازیهای اخیر نیز گل محمدی تنها از یکی از این بازیکنان به طور فیکس در زمین استفاده کرد و به نظر می رسد مغانلو در انتهای فصل، پرسپولیس را ترک خواهد کرد. از محمدحسین کنعانی زادگان و احمد نوراللهی نیز به عنوان دو ستاره پرسپولیس یاد می شود که احتمالاً پرسپولیس را به مقصد تیم های قطری ترک خواهند کرد.

دیدگاه کاربران 9 دیدگاه
  • mostafa 5 شهریور 1400 / 5:33 بعد از ظهر

    دم هر چی پرسپولیسی با مرام گرم پرسپولیس اینقدر تیم بزرگی هست که نیازی به پیر و کفتار های مثل شیمبا با قاسمی نژاد نیاز نداره انشالله امثال هم دبل هت ریک میکنه رو دم هر چی آدم حسود می ذاره تا کور شود هر آنکه نتواند دید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید