کد خبر:22009
پ

چهره منفی امروز | آقای فردوسی پور جواب ندادن به سوالات هنر نیست استاد!

عادل فردوسی پور یکی از مرموز ترین سلبریتی های فوتبال ایران محسوب می شود که با وجود گسترش شبکه های اجتماعی اطلاعات دقیقی از زندگی خصوصی او وجود ندارد و بارها اعلام کرده صفحه رسمی شخصی در فضای مجازی ندارد و ترجیح می دهد با اکانت های فیک در شبکه های اجتماعی به مرور اخبار […]

عادل فردوسی پور یکی از مرموز ترین سلبریتی های فوتبال ایران محسوب می شود که با وجود گسترش شبکه های اجتماعی اطلاعات دقیقی از زندگی خصوصی او وجود ندارد و بارها اعلام کرده صفحه رسمی شخصی در فضای مجازی ندارد و ترجیح می دهد با اکانت های فیک در شبکه های اجتماعی به مرور اخبار روز فوتبال ایران و جهان بپردازد.

 

چهره منفی امروز | آقای فردوسی پور جواب ندادن به سوالات هنر نیست استاد!

چهره منفی امروز | آقای فردوسی پور جواب ندادن به سوالات هنر نیست استاد!

نکته عجیب در مورد فردوسی پور اینکه او بارها در برنامه نود، مربیان و بازیکنان و شخصیت های مهم فوتبال ایران در فدراسیون، سازمان لیگ و باشگاه ها و … را زیر سوال می برد که چرا به سوالات او که خود را نماینده افکار عمومی می دانست پاسخگو نیستند اما در کمال شگفتی شاهد این مسئله هستیم که خود فردوسی پور در حرکتی غیرحرفه ای که بعضاً توهین آمیز نیز تلقی می شود، حاضر نیست هیچ نوع کامنتی در خصوص شرایطش در تلویزیون و سرنوشت برنامه نود بدهد.

روز گذشته بود که معاون سیما به بازتولید برنامه نود با ساختاری جدید اشاره کرد اما فردوسی پور حاضر نشد در این خصوص و اینکه آیا او در این برنامه حضور خواهد داشت یا خیر صحبت کند. در خصوص روابط او و شبکه سه و شخص علی فروغی قصه های فراوانی شنیده می شود به طوری که علی فروغی به طور مستقیم اتهاماتی را متوجه فردوسی پور کرد که به موجب آن ا زبرنامه 90 کنار گذاشته شد اما فردوسی پور همچنان ترجیح داد در این خصوص نیز صحبتی نکند.

این سبک برخورد با مسائل تنها از دل شخصیت های ترسو و دو رویی برمی آید که به نظر می رسد گمانه زنی ها در خصوص دو شخصصیتی بودن عادل فردوسی پور با این رفتار عجیبش تقویت شده است چرا که او حتی حاضر نیست از خود در مقابل اتهامات وارده دفاع کند که این موضوع دو حالت بیشتر ندارد : 1. دفاعی وجود ندارد  2. دفاع وجود دراد اما از ترس از دست دادن موقعیت فعلی مطرح نمی شود.

 

عادل فردوسی پور که با گزارش زنده بازی پرسپولیس و اولسان در فینال لیگ قهرمانان آسیا از طریق لایو اینستاگرامی AFC جنجال جدیدی به وجود آورده بود، احتمالاً در همان برنامه متوجه شد که از هر راه دیگری جز تریبون رسانه ملی به مقصد نخواهد رسید. او که در تدارک تهیه برنامه نود نو بود، نتوانست مجوز برنامه را از ساترا بگیرد تا مشخ شود موضع گیری شدیدی علیه او در بدنه رسانه ملی و ارکان مرتبطش وجود دارد و جالب اینکه آنها تنها به جهت جلوگیری از حمله اکار عمومی، مجبور به حفظ عادی و برنامه فوتبال 120 در شبکه مطرود ورزش شده اند که مخاطب چندانی ندارد.

 

هر چه که هست به نظر می رسد این روش برخورد با رسانه ها نیست و از کسی که خود سالها خواستار توضیحات از افراد مختلف در مورد ابهامات بود بعید به نظر می رسید.

کلیدواژه : عادل فردوسی پور

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • فریبا 14 مارس 2021 / 4:12 ب.ظ

    فکر کنم این متن رو فروغی نوشته !!!!

  • احسان 14 مارس 2021 / 1:49 ب.ظ

    سلام . فکر می‌کنم خیلی با عادل مشکل دارید که اینجوری نوشتید . بنظرم فوتبال 120 بهترین برنامه ورزشی تلویزیون هست

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید