کد خبر:40352
پ

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401 از اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود.   دانلود اپلیکیشن بتاکاپ پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401 شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ، پخش مستقیم چلسی و برنتفورد را امشب از ساعت 22 تماشا کنید. اپلیکیشن بتاکاپ در کافه […]

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401 از اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود.

 

دانلود اپلیکیشن بتاکاپ

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401

پخش زنده بازی چلسی و برنتفورد امشب 27 مهر 1401

شما می توانید با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ، پخش مستقیم چلسی و برنتفورد را امشب از ساعت 22 تماشا کنید. اپلیکیشن بتاکاپ در کافه بازار و گوگل پلی قرار دارد .بتاکاپ یک اپلیکیشن رایگان به حساب می آید و شما می توانید با پیش بینی مسابقات و شرکت در فوتبال فانتزی هفتگی آن، هر هفته برنده جوایز نقدی آن شوید.

 

شبکه های پخش مستقیم بازی چلسی و برنتفورد از ماهواره

این بازی از شبکه 3 یا شبکه ورزش پخش زنده نخواهد شد. شما می توانید پخش مستقیم بازی چلسی و برنتفورد را که سامان قدوس را در ترکیب خود دارد، از شبکه ماهواره ای مونو تی وی و شبکه ورزش تاجیکستان به صورت رایگان ببینید.

 

حقایق مسابقه

1- برنتفورد به دنبال کسب ثبت دومین برد پیاپی خود مقابل چلسی در تاریخ خود است. اولین دبل برنتفورد مقابل چلسی به سال 1939 بر می گردد.

2-برنتفورددد هیچ یک از 6 بازی اخیر خود که در سه روز میانی هفته یعنی سه شنبه، چهارشنبه و پنجشنبه را پیروز نشده است.

3-چلسی در فصل گذشته 3 برد در رقابتهای مختلف مقابل برنتفورد به دست آورده است

4-برنتفورد در 4 بازی از 6 دربی لندن خود در 4 مسابقه نتوانسته گلی به ثمر برساند اما در دو بازی مقابل وستهام و آرسنال در فصل گذشته به برتری 2 بر 0 رسیده است.

منبع : گوگل

کلیدواژه : بنتفوردچلسیزنده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید