کد خبر:36
پ

کسب درآمد از بتاکاپ چگونه است؟

اگر از کاربرانی هستید که تازه با اپلیکیشن جذاب بتاکاپ آشنا شده اید احتمالاً روش های کسب درآمد از اپ بتاکاپ را نمی دانید، در ادامه به انواع روش های پول در آوردن از بتاکاپ می پردازیم.   کسب درآمد از بتاکاپ چگونه است؟ شما در بتاکاپ به روش های مختلفی می توانید کسب درآمد […]

اگر از کاربرانی هستید که تازه با اپلیکیشن جذاب بتاکاپ آشنا شده اید احتمالاً روش های کسب درآمد از اپ بتاکاپ را نمی دانید، در ادامه به انواع روش های پول در آوردن از بتاکاپ می پردازیم.

 

کسب درآمد از بتاکاپ چگونه است؟

کسب درآمد از بتاکاپ چگونه است؟

شما در بتاکاپ به روش های مختلفی می توانید کسب درآمد کنید. روال کلی اپ بتاکاپ اینگونه است که با شرکت در بخش های مختلف این اپلیکیشن، می بایست به کسب امتیاز بپردازید تا در پایان هر ماه در جمع ۵ نفر برنده قرار بگیرید. در این مسیر شما برای شرکت در برخی مراحل نیا به سکه دارید. در بدو ورود هر کاربر، ۲۰۰ سکه به عنوان هدیه به او پرداخت می شود که می تواند در بخش های مختلف بتاکاپ از آن استفاده کند. البته برخی از قسمت ها نیز رایگان است. حالا بریم سراغ روش های مختلف کسب درآمد از بتاکاپ.

 

رده بندی ماهانه بتاکاپ

در صورتی که شما بتوانید در پایان هر ماه در جمع ۵ نفر اول رده بندی بتاکاپ قرار بگیرید و بیشترین امتیاز را کسب کنید، جایزه ای به صورت نقدی به حساب شما واریز خواهد شد. مبلغ این جایزه هر ماه اعلام می شود و از ۲۰۰ هزار تومان تا ۱ میلیون تومان برای هر نفر متغیر خواهد بود.

 

چرخونه شانس

روش دیگه ای که شما رو سریعتر به یک جایزه یا مبلغ نقدی می رسونه، چرخونه شانس ه. شما برای چرخوندن چرخونه شانس که جوایز مختلفی توش قرار داده شده نیاز به ۶۵۰ سکه دارید که می تونید این تعداد سکه رو از بازی کردن در مراحل مختلف به دست بیارید یا اینکه مستقیم اقدام به خرید سکه کنید و چرخونه رو بچرخونید و شانستون رو برای جوای مختلف امتحان کنید.

 

پیش بینی مسابقات فوتبال

اگه اونقدر به خودتون اطمینان دارید که میتونید نتایج مسابقات فوتبال رو درست حدس بزنید پیشنهاد میکنیم روی این بخش از اپ بتاکاپ تمرکز کنید چرا که به ۳ نفر اول این بخش هم جایزه نقدی تعلق می گیره.

 

کاپ های فوتبالی

در بتاکاپ ما در چند شهر برگ ایران کاپ های پلی استیشن رایگان و بعضاً سکه ای برگار می کنیم و هر فردی که فکر می کنه توی این مینه قوی هست می تونه با شرکت در این کاپ ها هم جایه نقدی رو ببره هم سکه هاشو افزایش بده

دوئل

یکی از قسمتهای جذاب کسب درآمد از بتاکاپ بخش دوئلش هست که به عنوان سورپرای زدر به روزرسانی بعدی رونمایی خواهد شد.

 

تولید محتوا

اگه فکر میکنید توانایی خوبی در نگارش مطالب فوتبالی دارید و دوست دارید از زتیم محبوبتون بنویسید سایت بتاکاپ این امکان رو برای علاقه مندان واجد شرایط فراهم کرده که بتونن مطالبشونو منتشر کنن و از این طریق درآمدایی داشته باشن.

منبع
فارس نیوز
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید