کد خبر:39703
پ

پخش زنده بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب 22 شهریور 1401

پخش زنده بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب 22 شهریور 1401 ساعت 23:30 در اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود. پخش زنده بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب 22 شهریور 1401 بازیب ارسلونا و بایرن مونیخ امشب برگزار می شود. شما می توانید پخش زنده بارسلونا و بایرن مونیخ را از ساعت 23:30 از طریق اپلیکیشن […]

پخش زنده بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب 22 شهریور 1401 ساعت 23:30 در اپلیکیشن بتاکاپ انجام می شود.

پخش زنده بازی بارسلونا و بایرن مونیخ امشب 22 شهریور 1401

بارسلونا و بایرن مونیخ

بازیب ارسلونا و بایرن مونیخ امشب برگزار می شود. شما می توانید پخش زنده بارسلونا و بایرن مونیخ را از ساعت 23:30 از طریق اپلیکیشن بتاکاپ دنبال کنید. با دانلود و نصب اپلیکیشن بتاکاپ، علاوه بر تماشای این بازی، می توانید در پیش بینی و فوتبال فانتزی بتاکاپ هم شرکت کنید و برنده جایزه نقدی شوید.

برای تماشای پخش زنده این بازی، پس از نصب به قسمت پخش زنده اپلیکیشن بتاکاپ بروید و بازی مورد نظر خود را برای تماشا انتخاب کنید.

 

چرا باید اپلیکیشن بتاکاپ را نصب کنم؟

شما می توانید علاوه بر تماشای بازی های فوتبال از اپلیکیشن بتاکاپ، بازی های مختلف را پیش بینی کنید و جایزه نقدی ببرید. همچنین با شرکت در فوتبال فانتزی بتاکاپ، شانس خود برای بردن جایزه میلیونی هفتگی ار بالا ببرید. اپلیکیشن بتاکاپ یک اپ رایگان است که می توانید چالش ها و مسابقات مختلف را در آن تجربه کنید.

 

شبکه پخش مستقیم بازی بارسلونا و بایرن مونیخ از ماهواره

در صورتی که پخش زنده شبکه 3 کد شده است، شما می توانید پخش زنده بازی های فوتبال اروپا را از طریق شبکه ماهواره ای مونو تی وی و شبکه ورزش تاجیکستان در ماهواره یاه ست تماشا کنید.

 

دانلود اپلیکیشن پخش زنده فوتبال بتاکاپ

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید