کد خبر:7122
پ

AFC به دو ستاره پرسپولیس مشکوک شد | آقایی و بشار رسن تست دوپینگ دادند

پس از پایان بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل التعاون عربستان، ۲ پرسپولیسی تست دوپینگ دادند. تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد یک بر صفر مقابل التعاون عربستان برای اولین بار به صدر جدول گروه سوم رسید و با اختلاف 3 امتیازی بین صدر و تیم چهارم جدول، دو روز آخر مسابقات شاهد یک رقابت شدید […]

پس از پایان بازی شب گذشته پرسپولیس مقابل التعاون عربستان، ۲ پرسپولیسی تست دوپینگ دادند.

تیم فوتبال پرسپولیس پس از برد یک بر صفر مقابل التعاون عربستان برای اولین بار به صدر جدول گروه سوم رسید و با اختلاف 3 امتیازی بین صدر و تیم چهارم جدول، دو روز آخر مسابقات شاهد یک رقابت شدید خواهد بود.

 

تست دوپینگ رسن و آقایی

AFC به دو ستاره پرسپولیس مشکوک شد | آقایی و بشار رسن تست دادند
اما پس از پایان بازی شب گذشته نکته جالب این بود که با نمایش خوبی که بشار رسن و سعید آقایی از خود به نمایش دادند در پایان بازی تست دوپینگ دادند و سپس راهی هتل محل اقامت پرسپولیس شدند.

 

تست دوپینگ سعید آقایی و بشار رسن از آن جهت عجیب بود که معمولاً به قید قرعه اسامی بازیکنان برای تست دوپینگ انتخاب می شود اما مامورین تست دوپینگ مستقر در ورزشگاه با رصد بازی و عملکرد فوق العاده سعید آقایی و بشار رسن که دوندگی بسیار زیادی در طول بازی داشتند، نام این دو بازیکن را برای تست دادن اعلام کردند تا مشخص شود آنها به این دو بازیکن شک کرده اند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید