کد خبر:47075
پ

6 گل آفساید پرسپولیس در این فصل که سالم اعلام شدند + عکس

در جریان هفته بیست و دوم لیگ برتر شب گذشته در ک باز جنجالی، تیم فوتبال پرسپولیس در شب پر اشتباه داور پرحاشیه فوتبال ایران، توانست به سختی با یک گل از ملوان بندر انزلی بگذرد. با مشاهده اتفاقات رخ داده در صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه ها و تائید کارشناسان داوری بار دیگر […]

در جریان هفته بیست و دوم لیگ برتر شب گذشته در ک باز جنجالی، تیم فوتبال پرسپولیس در شب پر اشتباه داور پرحاشیه فوتبال ایران، توانست به سختی با یک گل از ملوان بندر انزلی بگذرد. با مشاهده اتفاقات رخ داده در صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه ها و تائید کارشناسان داوری بار دیگر مشخص شد که پرسپولیس به کمک سود بردن از اشتباهات داوری توانسته از این مسابقه حساس امتیاز بگیرد چرا که داور مسابقه می بایست در نیمه اول یک پنالتی به سود ملوان اعلام می کرد و در ادامه نیز مشخص شد، گل عیسی آل کثیر در شراط آفساید به ثمر رسیده بود.

اما این پایان اشتباهات داوری به سود پرسپولیس و به ضرر رقبایش نخواهد بود و نیست چرا که احتمالاً تا پایان فصل این اتفاق باز هم رخ خواهد داد اما نکته جالب اینکه تا اینجای فصل، 6 گل حساس پرسپولیس مقابل رقبایش در شرایط آفساید به ثمر رسیده که اگر همین امتیازات را از امتیاز فعلی این تیم کسر کنیم، پرسپولیس به یک تیم میانه جدولی تبدیل می شود.

امتیازاتی که در صورت حضور سیستم VAR در فوتبال ایران به ناحق به تیمی داده نمی شد و تیم شایسته تر در مسابقه به امتیاز می رسید ولی ظاهراً در تاخیر در ورود VAR به فوتبال ایران عمدی در کار است که آقایان بتوانند در خارج از زمین، با قوانین نانوشته نتایج را اینگونه مهندسی کنند چرا که با وجود VAR حداقل در صحنه های مشکوک درون محوطه جریمه و آفسایدها می توان امیدوار به بازبینی بود.

 

گل های آفساید پرسپولیس در این فصل

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 15 آوریل 2024 / 9:18 ق.ظ

    و رقابت استقلال با کمیته داوران ادامه دارد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید