کد خبر:17393
پ

5 سوالی که گل محمدی باید به هواداران پرسپولیس جواب دهد

یحیی گل محمدی خواسته یا ناخواسته تیم پرسپولیس را بعد از بازی درخشان مقابل استقلال وارد بحران عجیبی کرده است. او که می توانست از این بازی غرورآفرین به عنوان نقطه عطی برای پایان بحران پس از فینال آسیا استفاده کند، با علنی کردن اختلافش با رسول پناه، دو روزی هست که پرسپولیس را به […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

یحیی گل محمدی خواسته یا ناخواسته تیم پرسپولیس را بعد از بازی درخشان مقابل استقلال وارد بحران عجیبی کرده است. او که می توانست از این بازی غرورآفرین به عنوان نقطه عطی برای پایان بحران پس از فینال آسیا استفاده کند، با علنی کردن اختلافش با رسول پناه، دو روزی هست که پرسپولیس را به کما برده و احتمالاً در جلسه فردای هیئت مدیره پرسپولیس نیز اخبار سورپرایز کننده ای از این باشگاه خواهیم شنید. اما شاید بد نباشد سرمربی پرسپولیس با هواداران این تیم صادق بوده و به سوالات و ابهامات زیر جواب دهد.

 

ادعای گل محمدی: ستاره ها فراری داده شدند

سوال: آیا رسول پناه بازیکنانی که مدنظر او بودند را جذب نکرد؟ آیا اگر ستاره ای جدا شد، یک ستاره دیگر به جای او جذب نشد؟ آل کثیر به جای علیپور نیامد؟ لک به جای بیرانوند نیامد؟ آقایی جانشین نادری نشد؟ پهلوان جای ترابی را پر نکرد؟

 

ادعای گل محمدی: از رفتن بشار رسن بعد از فینال شوکه شدم

سوال: سرمربی پرسپولیس در حالی این ادعا را مطرح کرد که بشار رسن در پست خداحافظی اش به این نکته اشاره کرد در ابتدای فصل بعد از توافق با رسول پناه برای ماندن در تیم تا فینال آسیا، همه می دانستند او بعد از فینال تیم را ترک خواهد کرد حتی کادر فنی. اکنون سوال اینجاست چطور گل محمدی این موضوع را مطرح می کند که از رفتن بشار رسن بی اطلاع بوده است؟

 

ادعای گل محمدی: تیم تقویت نشد

سوال: آیا غیر از این است که هر بازیکنی که جذب پرسپولیس شد، با نظر مستقیم شخص گل محمدی به این تیم آمده و مسئولیت جذب بازیکنانی همچون آرمان رمضانی، علی شجاعی، مهدی مهدی خانی، محمد شریفی و … بر عهده خود او است نه رسول پناه. آیا گل محمدی فراموش کرده که با علم به محرومیت بلند مدت آل کثیر و رفتن بشار رسن بعد از فینال، از جذب دو بازیکن پرسپولیسی با کیفیت (محسن مسلمان و محمد عباس زاده) که تا روز آخر منتظر پیشنهاد پرسپولیس ماندند، امتناع کرد؟  اینکه او اعتقادی به استفاده از عالیشاه و محمد انصاری ندارد، مقصرش کیست؟

 

ادعای عجیب گل محمدی در مورد کارشکنی های رسول پناه

سوال: آیا غیر از این است که اگر رسول پناه قصد کارشکنی در کار سرمربی را داشت، در آستانه شروع لیگ قهرمانان آسیا، 7 بازیکن برتر لیگ برتر را ظرف 72 ساعت جذب تیم نمی کرد که با توجه به همان بازیکنان با کیفیت این تیم توانست تا فینال آسیا پیش برود. اگر رسول پناه قصد کارشکنی علیه تیم داشت، چطور ممکن است ظرف 24 ساعت جلسه اضطراری در وزارت ورزش، مشکل پرداخت مبلغ بدهی سنگین برانکو را حل کند تا خطر کسر امتیاز و سقوط به لیگ پائینتر از سر تیم دور شود. اگر او قصد کارشکنی در کار تیم و سرمربی را داشت در همان ابتدای فصل مجوز جدایی بشار رسن را می داد اما به هر ترتیبی که بود او را برای یحیی برای قهرمانی پرسپولیس در فینال نگه داشت. او حتی محمد انصاری را که یحیی عذرش را خاسته بود در تیم نگه داشت و امروز یحیی با خیال راحت تری در خط دفاع ترکیب تیمش را می چیند چرا که در صورت مصدومیت یا محرومیت سید جلال یا کنعانی زادگان، محمد انصاری روی نیمکت حضور دارد که قادر است جانشین این دو بازیکن شود؛ او حتی قابلیت بازی در پست دفاع چپ را نیز دارد. اینکه چند بازیکن پرسپولیس از جمله مهدی ترابی، محمد نادری، شجاع خلیل زاده، بشار رسن به دلیل دریافت مبلغ به مراتب بیشتر از پرداختی پرسپولیس تیم را ترک کردند، مقصرش مدیریت پرسپولیس نیست.

 

ادعای گل محمدی: اتهامات رسول پناه در مورد دلالی کذب است

سوال: سوالی که در خصوص افشاگری رسول پناه و اتهام دلالی به گل محمدی مطرح می شود این است که چرا تاکنون در این خصوص اقدامی نشده تا حقیقت روشن شود؟ اگر یحیی با اقدام قانونی ثابت می کرد که رسول پناه دروغ گفته، مسلماً کنار گذاشتن او بسیار ساده تر از شرایطی بود که وزیر ورزش را تهدید به کنار گذاشتن او کند.

 

در پایان باید گفت چطور ممکن است تا قبل از برگزاری فینال آسیا صحبتی از این موضوعات به میان نیامده بود و بازیکنان این تیم بهترین بودند اما پس از ناکامی در فینال آسیا و کسب تساوی های پیاپی به یکباره کادر فنی پرسپولیس به یاد رفتن ستاره ها افتاد؟ شاید بهتر است سرمربی پرسپولیس کمی با هواداران این تیم صادق باشد و دست از این سبک صحبت کردن بردارد چرا که ابهامات زیادی در خصوص نحوه نقل و انتقالات این فصل پرسپولیس وجود دارد که هنوز پاسخ روشنی برای آن وجود ندارد که یکی از آنها موضوع جذب اوساگونا و استوکس بود که هنوز مشخص نیست چرا جذب شدند و چرا رفتند!

دیدگاه کاربران 18 دیدگاه
 • ۶×۴ 14 ژانویه 2021 / 11:42 ق.ظ

  بدبخت . علیپور بیرانوند . علیپور . ترابی . شجاع . بشار رسن . .. اینها رو کی فراری داد از پرسپولیس. هدف شما و اربابتون فراری دادن یحیی و آوردن یه مربی ضعیف و نابودی پرسپولیسه .

  • لیام 14 ژانویه 2021 / 12:10 ب.ظ

   جوش نزن شیرت خشک میشه . خوبه فیلمش در اومد که هر کدوم چطوری رفتن . از یحیی بت نسازید چون اینم کونش گوهی ه . پشت پرده رفتن همه اینا توی افشاگری های رسول پناه مشخص شده

 • پرسپولیس عشق 14 ژانویه 2021 / 11:22 ق.ظ

  هر تیمی وقتی نتیجه نمیگیره دنبال بهانست

 • رداستار 14 ژانویه 2021 / 9:52 ق.ظ

  یحیی با اشتباهات فنی خودش، نتایج ضعیف اخیر رو گرفته، متاسفانه یحیی از اشتباهات گذشته درس نگرفته، اگه یحیی یه کم دانش فنی داشت از دربی. جام حذفی درس میگرفت و با دوتا تعویض توی ثانیه های پایانی دربی، سرعت بازی رو نگه می‌داشت و میبرد، اگه لجباز نبود، عباس زاده و مسلمان رو میگرفت که الان ستاره تراکتور و سایپا هستن ولی قلبشون با پرسپولیس بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید