کد خبر:37150
پ

۵ ستاره بدشانس استقلال بازنده های بزرگ لیست جدید تیم ملی اعزامی به کانادا

لیست جدید تیم ملی با حال و هوایی جدید و تزریق خونی تازه به کالبد آن اعلام شد و دراگان اسکوچیچ نشان داد که دیگر تحت تاثیر باند مافیایی سابق که در فدراسیون فوتبال او را مجبور به دعوت از برخی بازیکنان پکیجی می کردند، نیست و لیستی با کمترین اشتباه در انتخاب و بر […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

لیست جدید تیم ملی با حال و هوایی جدید و تزریق خونی تازه به کالبد آن اعلام شد و دراگان اسکوچیچ نشان داد که دیگر تحت تاثیر باند مافیایی سابق که در فدراسیون فوتبال او را مجبور به دعوت از برخی بازیکنان پکیجی می کردند، نیست و لیستی با کمترین اشتباه در انتخاب و بر اساس شایستگی نفرات را به تیم ملی دعوت کرده است.

 

۵ ستاره بدشانس استقلال بازنده های بزرگ لیست جدید تیم ملی اعزامی به کانادا

5 ستاره بدشانس استقلال بازنده های بزرگ لیست جدید تیم ملی اعزامی به کانادا

اگر عدم حضور شجاع خلیل زاده و وحید امیری را به مصدومیت ربط دهیم، اما در این بین چند بازیکن سابق استقلال را می توان بازنده های بزرگ لیست جدید تیم ملی دانست.

 

مهدی قایدی

به جرات می توان گفت مهدی قایدی بزرگترین بازنده لیست جدید تیم ملی محسوب می شود. او که با درخشش در استقلال برای خود اسم و رسمی در فوتبال خاورمیانه دست و پا کرد تحت تاثیر همسر خود خیلی زود و قبل از تکمیل پروژه نیمه تمام خود در استقلال (قهرمانی به همراه آقای گلی) فوتبال ایران را ترک کرد و تنها به خاطر یک مشت دلار، حالا به بازیکنی تبدیل شده که در آستانه جام جهانی، تیم ملی را هم از دست داده است. او که در لیست فروش تیم الاهلی قرار دارد، می بایست تصمیم درستی برای آینده فوتبالی خود بگیرد چرا که شنیده می شود از استقلال و الغرافه(هدایتش را استراماچونی بر عهده دارد) پیشنهاد دریافت کرده و اگر بار دیگر اشتباهش را در انتخاب تیم بعدی تکرار کند، ممکن است رویای حضور در جام جهانی و پس از آن حضور در تیمهای سطح بالای فوتبال اروپا را برای همیشه فراموش کند و به یک استعداد سوخته در فوتبال ایران تبدیل شود.  قایدی می تواند با بازگشت به استقلال و تکرار درخشش در این تیم، هم پیراهن تیم ملی را به دست بیاورد هم در جام جهانی بازی کند و هنرش را به رخ ستارگان فوتبال جهان بکشاند و در فصل بعد به تیمی شایسته در فوتبال اروپا ترانسفر شود و نه به تیم های درجه چندم در فوتبال امارات و قطر! همانطور که اشاره شد قایدی در لیست فروش الاهلی قرار دارد و احتمالاً تیمهای خواهان او می بایست مبلغی را به عنوان رضایتنامه برای آزاد کردن او بپردازند که با توجه به اینکه در لیست مازاد قرار دارد، این مبلغ چندان زیاد نخواهد بود.

 

محمد نادری

شاید بدترین تصمیم ممکن برای ستاره فصل گذشته استقلال، جدایی از این تیم و پیوستن به تیم ترکیه ای آلتای اسپور بود. اگر محمد نادری در استقلال ماندگار شده بود احتمالاً او در این فصل همراه با سایر بازیکنان جام را بالای سر می برد و یکی از مدعوین تیم ملی در سفر به کانادا بود. اما هنوز فرصت برای نادری وجود دارد تا با بازگشت به فوتبال ایران، هنرش را به اسکوچیچ ثابت کند. بدون شک در مقایسه بین او و امید نورافکن برای بازی در جناح چپ خط دفاعی، نادری از توانایی های بهتری برخوردار است. او قرارداد خود را با آلتای اسپور فسخ کرده و می تواند بدون هیچ مشکلی به تیم بعدی اش بپیوندد.

 

کاوه رضایی

ستاره سالهای پیش استقلال که پس از چند فصل موفق در فوتبال بلژیک به یکباره با مصدومیت و افت شدید مواجه شد هرگز نتوانست دوباره در فوتبال اروپا پرو  بال بگیرد و این اتفاق در حالی رقم خورد که کاوه رضایی پتانسیل های بالایی دارد و برای بازگشت به دوران اوج و تثبیت جایگاهش در تیم ملی می تواند بار دیگر در فوتبال ایران هنرنمایی کند تا جایگاه از دست رفته ش در تیم ملی را در آستانه جام جهانی پس بگیرد. حضور کاوه رضایی در فوتبال ایران از آن جهت حائز اهمیت است که بدانیم، وحید امیری مصدوم شده و احتمالاً جام جهانی را از دست خواهد داد و یک جایگاه برای حضور بازیکنان جدید باز شده است. کاوه رضایی در تابستان امسال بازیکن آزاد خواهد بود و تیمهای خواهان او نیاز به پرداخت هیچ هزینه اضافی برای رضایتنامه ندارند.

 

علی کریمی

علی کریمی را می توان بدشانس ترین بازیکن سابق استقلال خطاب کرد. او که با نمایش بی نظیرش در فصل آخری که در استقلال بود توجه تیم های متمول قطری را به خود جلب کرد پس از حضور در الدحیل به تیم ترکیه ای پیوست اما از همان ابتدای کار با مصدومیت مواجه شد تا جایگاه مستحکمش را به احمد نوراللهی تعارف بزند. این روزها خبر می رسد علی کریمی بار دیگر پا به توپ شده و قصد دارد در فصل جدید فوتبال ترکیه آنقدر بدرخشد که اسکوچیچ چاره ای برای دعوت مجدد از او پیش روی خود نبیند. علی کریمی تا سال ۲۰۲۴ با کایسری اسپور قرارداد دارد و بسیار بعید به نظر می رسد که او به استقلال بازگردد.

 

سیاوش یزدانی

سیاوش یزدانی را می توان مظلوم ترین استقلالی در این بین دانست. مدافع مستحکمی که بهترین فصل فوتبالی خود را پشت سر می گذاشت به یکباره به واسطه مافیای رسانه ای تیم رقیب برای جلوگیری از قهرمانی استقلال، از سطح اول فوتبال ایران حذف شد و به تبع آن دیگر نامش در بین مدعوین تیم ملی قرار نگرفت. یزدانی که در کنکور دکتری قبول شده این شانس را دارد تا بار دیگر با بازگشت به استقلال، حق خود را از تیم ملی بگیرد. او اکنون بازیکن آزاد است و می تواند به هر تیمی بپیوندد.

 

هر ۵ بازیکن فوق این شانس را دارند تا با بازگشت به استقلال، هم شانس خود برای حضور در جام جهانی ۲۰۲۲ را بالا ببرند و هم با تشکیل تیمی مقتدر، شانس قهرمانی مجدد استقلال در جام های داخلی و البته لیگ قهرمانان آسیا را افزایش دهند. تجربه نشان داده سرنوشت بازیکنان فوتبال با تصمیمات آنها در انتخاب تیم تغییر می کند.

 

 

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
 • رضا 5 خرداد 1401 / 1:23 بعد از ظهر

  واقعا دعوت امید ابراهیمی جبران یکسال خط خوردنش بود،
  امید واقعا فرمانده و با تماشای گلهای فوتبالی اش مبهوت می شوید. با رفتن باقری از تیم ملی این سد فاسد، از جلوی لایقها برداشته شد

   • لنگپولیس کیسه کش هشت تایی بوسیله سرورش استقلال 7 خرداد 1401 / 10:52 قبل از ظهر

    لابد سرلک و فرجی دایم الاذخیره لایقند !!!!! اگه باند بازی تو تیم ملی نبود لا اقل باید ۸ بازیکن از تیم قهرمان یعنی استقلال در تیم ملی می بود

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید