کد خبر:37489
پ

3 پوئن منفی بزرگ در کارنامه سردار آجورلو در مدیریت استقلال

اگرچه حضور سردار اجورلو در باشگاه استقلال در نهایت به قهرمانی این تیم در لیگ برتر پس از 9 سال منتج شد و بسیاری از امور نیز با قدرت و جدیت بیشتر در باشگاه پیگیری می شود اما کارنامه مدیریتی آجورلو در استقلال بی نقص هم نیست. 3 پوئن منفی بزرگ در کارنامه سردار آجورلو […]

اگرچه حضور سردار اجورلو در باشگاه استقلال در نهایت به قهرمانی این تیم در لیگ برتر پس از 9 سال منتج شد و بسیاری از امور نیز با قدرت و جدیت بیشتر در باشگاه پیگیری می شود اما کارنامه مدیریتی آجورلو در استقلال بی نقص هم نیست.

3 پوئن منفی بزرگ در کارنامه سردار آجورلو در مدیریت استقلال

زیر سوال رفتن عملکرد مدیریتی سردار آجورلو با تعلل در انتخاب سرمربی استقلال

آجورلو که چندان تمایلی به سر و صدا و حضور در رسانه ها ندارد، در ابتدای فصل گذشته پس از انتخابش به عنوان مدیرعامل جدید استقلال، بلافاصله با فرهاد مجیدی قرارداد 3 ساله ای منعقد کرد که امروز مشخص شده این قرارداد ترکمانچای یک طرفه به سود سرمربی هیچ ضمانت اجرایی برای باشگاه نداشته و مجیدی توانست بدون دردسر و نیاز به پرداخت مبلغی به عنوان رضایتنامه از استقلال جدا شود و به نوعی دست مدیران این تیم را در پوست گردو بگذارد. در همین مرحله، پوئن منفی اول به مدیریت آجورلو اختصاص پیدا کرد.

در فاز بعدی تعلل آجورلو در پیگیری وضعیت خدمت دو بازیکن این تیم منجر به جدایی سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند از تیم شد. این اتفاق در حالی رخ داد که آجورلو با قاطعیت از عدم جدایی این دو بازیکن صحبت می کرد اما در نهایت نتوانست کار را به خوبی جلو ببرد و پوئن منفی دوم را به خود اختصاص داد.

اما پوئن منفی سوم که مهمترین آنهاست به موضوع انتخاب سرمربی جدید استقلال پس از فرهاد مجیدی باز میگردد که به دستمایه طنز رسانه ها تبدیل شده است. عدم قاطعیت و سرعت عمل سردار اجورلو در این زمینه باعث شده تا هر فردی کاندید سرمربیگری در استقلال شود و از دست رفتن زمان حساس نقل و انتقالات برای این تیم مسلماً بیشترین ضربه را به آبی ها در فصل جدید خواهد زد. اگر نگوئیم این تعلل مثل رویه مدیران سابق استقلال عمدی بوده اما با وجود میلیاردها تومانی که در حساب باشگاه استقلال وجود دارد، علی القاعده نباید مشکل خاصی برای عقد قرارداد با مربی جدید وجود داشته باشد و آجورلو در سکوت خبری خود، هواداران استقلال و حتی بازیکنان این تیم را سردرگم کرده است.

 

هر چه که هست، آجورلو تا اینجای کار اگرچه نمره قبولی در مدیریت باشگاه پرحاشیه استقلال را گرفته اما این نمره، از نوع نمرات درخشان نبوده است و تنها در حد قبولی برای وی منظور شده است. حال باید منتظر ماند و دید آیا این تاخیر بزرگ در نهایت به یک انتخاب بزرگ و مربی کارنامه دار منتج می شود یا پس از اتلاف وقت زیاد، یک مربی معمولی روی نیمکت استقلال خواهد نشست؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید