کد خبر:18049
پ

2 بمب نقل و انتقالات استقلال در آستانه انفجار

در حالی  به فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ بیستم که از 15 بهمن آغاز میشود نزدیک می شویم که شایعات زیادی در خصوص بازیکنانی که قزار است به استقلال اضافه شوند شنیده می شود. از گوشه و کنار شنیده می شود محمود فکری با توجه به ضعف مسعود ریگی در پست 6 تاکید […]

در حالی  به فصل نقل و انتقالات نیم فصل لیگ بیستم که از 15 بهمن آغاز میشود نزدیک می شویم که شایعات زیادی در خصوص بازیکنانی که قزار است به استقلال اضافه شوند شنیده می شود.

2 بمب نقل و انتقالات استقلال در آستانه انفجار

از گوشه و کنار شنیده می شود محمود فکری با توجه به ضعف مسعود ریگی در پست 6 تاکید زیادی به مدیریت برای جذب یک هافبک دفاعی با کیفیت کرده و امید ابراهیمی نیز برای بازگشت به استقلال چراغ سبز نشان داده است.

از طرفی پژمان منتظری نیز تمایل خود برای بازگشت به استقلال را از طریق دوستانش به کادر فنی استقلال رسانده و بعید نیست این عنصر با تجربه برای جمع کردن وصعیت آشفته دفاعی استقلال به این تیم بازگردد.

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • رامین 22 ژانویه 2021 / 12:26 ب.ظ

    از کلماتی که استفاده کردی مثل ضعف مسعود و آشفتگی خط دفاعی معلومه اولا بابت صدر نشینی استقلال حسابی سوختی وگرنه با یه بازی بد از دفاع تو دربی نباید کل دفاع رو زیر سوال میبردی و توانایی مسعود هم که فعلا خار تو چشم همتون. امید و پژمان هم هر وقت بخوان به خونه خودشون برگردن به اجازه امثال شما نیاز ندارن!!!! کمتر گلوتون رو بابت حاشیه درست کردن برای استقلال جر بدید!!

  • ابی 21 ژانویه 2021 / 10:52 ب.ظ

    انشاالله ولی منتظری سنش بالاس ولی ابراهیمی میتونه بیاد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید