کد خبر:46408
پ

2 امتیاز هم از استقلال کسر می کنند تا دل پرسپولیس و سپاهان آرام بگیرد!

در حالی که مسئولین باشگاه استقلال مدعی بودند هیچ تخلفی در ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم در تبعیت از قانون سقف قرارداد انجام نداده اند، اما دقایقی پیش خبر رسیده (خبرگزاری تسنیم و آنا) پرونده باشگاه استقلال از کارگروه نظارتی به کمیته انضباطی ارجاع شد تا در خصوص تخلفات احتمالی تصمیم گیری شود. […]

در حالی که مسئولین باشگاه استقلال مدعی بودند هیچ تخلفی در ثبت قرارداد بازیکنان و مربیان این تیم در تبعیت از قانون سقف قرارداد انجام نداده اند، اما دقایقی پیش خبر رسیده (خبرگزاری تسنیم و آنا) پرونده باشگاه استقلال از کارگروه نظارتی به کمیته انضباطی ارجاع شد تا در خصوص تخلفات احتمالی تصمیم گیری شود.

2 امتیاز هم از استقلال کسر می کنند تا دل پرسپولیس و سپاهان آرام بگیرد!

2 امتیاز هم از استقلال کسر می کنند تا دل پرسپولیس و سپاهان آرام بگیرد!

به نظر می رسد این بازی موش و گربه ای که آقایان به راه انداخته اند، در نهایت در آستانه دربی 102 (23 آذر) منجر به صدور حکم کسر احتمالی 2-3 امتیاز از استقلال خواهد انجامید تا نه تنها یک شوک منفی در آستانه دربی به این تیم وارد شده باشد بلکه 5 امتیاز فاصله ایجاد شده نیز به 2-3 امتیاز کاهش پیدا کند تا بازی دربی و الطاف داوری چند ساله اخیر به نفع تیم محبوب حاکمیت ورق را به سود این تیم به طور کلی برگرداند و این تیم مجدداً به کورش رقابت قهرمانی لیگ برتر بازگردد. اتفاقی که در سه هفته پایانی فصل گذشته رخ داد و به یکباره در سه هفته پایانی داوری ها به ضرر استقلال و سپاهان و به سود پرسپولیس رقم خورد تا این تیم جامی به دست آورد!

با کسر امتیاز احتمالی از استقلال، احتمالاً کمیته انضباطی مدعی بی رفی و مساوات در نگاه به تخلفات تیم ها خواهد بود و این در حالیست که پیشتر کمترین کسر امتیاز از تیم محبوب آقایان آن هم به شکل سمبلیک کم شده بود.

 

البته در سناریو چینی مهندسین فوتبال ایران شکی وجود نداشت اما اینبار آقایان برای نگه داشتن تیم محبوب خود در کورس خیلی زودتر از حد انتظار وارد گود شده اند.

یحیی گل محمدی در سال های اخیر نشان داده اگر این کمک های بیرون فوتبالی نبود، شاید تیمش میانه جدولی هم نبود چه برسد به قهرمانی و حضور در لیگ قهرمانان آسیا !

 

همانها که با سندسازی و جعل اسناد مالی در تیم محبوب آقایان زمینه حذف استقلال از آسیا را فراهم کردند و تیم خود را جایگزین کردند، به سادگی قادرند تیمی را در جدول پائین بکشند و تیم دیگر را بالا ببرند. اما این اقدامات خود را در لیگ قهرمانان آسیا به خوبی نشان داد. جائی که دیگر امدادهای غیبی آقایان در کار نبود و عیار واقعی تیم یحیی گل محمدی بدون کمک های پشت پرده مشخص شد.

 

پی نوشت: افکار عمومی هنوز فراموش نکرده که گماشته های آقایان در آستانه دربی دست به چه کارهایی برای برنده نشدن تیم استقلال زدند. از سفر سعادتمند به ایتالیا برای مذاکره با استراماچونی و شروع دعوا با فرهاد مجیدی و از دست رفتن لیگ و جام حذفی گرفته تا وعده دروغین تزریق منابع مالی به تیم در آستانه دربی برگشت که هرگز محقق نشد و بازیکنان استقلال با روحیه ای ضعیف مقابل بازیکنان پرسپولیس که شارژ مالی شده بودند، رفتند. به نظر می رسد سناریو دربی پیش رو هم اینگونه است که حکم اعمال کسر امتیاز از استقلال، قبل از دربی صادر می شود!!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ترابی 22 نوامبر 2023 / 10:37 ب.ظ

    دمتون گرم لعنت بر لنگ فاسد ولنگیون کثیف

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید