کد خبر:15113
پ

۱۰ یادگار پرسپولیس برای شکست اولسان

تیم فوتبال پرسپولیس در حالی روز شنبه هفته آینده به مصاف اولسان کره جنوبی خواهد رفت که ۱۰ بازیکن این تیم سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ را دارند. ۱۰ یادگار پرسپولیس برای شکست اولسان  انتظار ۷۷ روزه هواداران پرسپولیس برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست النصر به […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ
تیم فوتبال پرسپولیس در حالی روز شنبه هفته آینده به مصاف اولسان کره جنوبی خواهد رفت که ۱۰ بازیکن این تیم سابقه حضور در فینال لیگ قهرمانان آسیا در سال ۲۰۱۸ را دارند.

۱۰ یادگار پرسپولیس برای شکست اولسان

10 یادگار پرسپولیس برای شکست اولسان

 انتظار ۷۷ روزه هواداران پرسپولیس برای دیدار فینال لیگ قهرمانان آسیا پس از شکست النصر به روزهای آخر خود رسیده و سرخپوشان تا چند روز دیگر در دیداری سرنوشت‌ساز به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی خواهند رفت. دیداری که به طور حتم یکی از حساس‌ترین مسابقات تاریخ باشگاه‌ پرسپولیس خواهد بود و شاید پس از سه دوره حضور در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در چهار سال گذشته و دو بار صعود به فینال این مسابقات، حالا نوبتی هم که باشد، نوبت قهرمانی سرخ‌های ایران در آسیاست.

پرسپولیس با وجود تمام کمبودها و نواقصی که برای فینال آسیا دارد، از محرومیت آل‌کثیر گرفته تا امیری و پهلوان، نکات مثبتی هم در تیمش دیده می‌شود که می‌تواند امید را در دل هواداران این تیم بیش از پیش بیفزاید. شاید مهمترین نکته مثبت شاگردان گل‌محمدی تجربه بالای تعدادی از آن‌ها در آسیاست، جایی که تعداد زیادی از این بازیکنان تجربه حضور در فینال لیگ قهرمانان در سال ۲۰۱۸ را دارند و این موضوع می‌تواند کمک زیادی به آن‌ها در دیدار مقابل اولسان کند.

 

سید جلال حسینی، محمد انصاری، کمال کامیابی‌نیا، احمد نوراللهی، سیامک نعمتی، بشار رسن، امید عالیشاه و سید احسان حسینی بازیکنان کنونی پرسپولیس هستند که سابقه بازی در فینال سال ۲۰۱۸ مقابل کاشیما ژاپن را دارند و علاوه بر این بازیکنان، بوژیدار رادوشویچ و سعید حسین‌پور نیز در آن مسابقه نیمکت‌نشین بودند تا به این ترتیب بازیکنان پرسپولیس حداقل به لحاظ تجربه وضعیت بهتری نسبت به حریف کره‌ای خود داشته باشند.

 

از این بازیکنان اما به احتمال فراوان، سید جلال حسینی، کمال کامیابی‌نیا، سیامک نعمتی، امید عالیشاه، احمد نوراللهی و بشار رسن در دیدار با اولسان نیز در ترکیب ثابت گل‌محمدی وارد زمین خواهند شد و حامد لک، حسین کنعانی‌زادگان، مهدی شیری، سعید آقایی، میلاد سرلک، مهدی عبدی و شاید علی شجاعی و آرمان رمضانی می‌توانند نفراتی باشند که اولین فینال آسیایی خود را به امید خلق یک حماسه بزرگ تجربه خواهند کرد.

 

پرسپولیس ساعت ۱۵:۳۰ روز شنبه ۲۹ آذر ماه در ورزشگاه الجنوب قطر به مصاف اولسان هیوندای کره جنوبی خواهد رفت.

منبع
تسنیم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید