کد خبر:31312
پ

۱۰ روز جهنمی در انتظار پرسپولیس | رونمایی از بدهی های سنگین و فرار مدیران تیم

اوضاع در باشگاه پرسپولیس مساعد به نظر نمی رسد و همانطور که سردار رویانیان مدیرعامل پیشین پرسپولیس اعلام کرد، عفر سمیعی با بر جای گذاشتن بدهی ۱۰۰ میلیاردی در واقع از پرسپولیس فرار کرد!   ۱۰ روز جهنمی در انتظار پرسپولیس | رونمایی از بدهی های سنگین پرسپولیس که این روزها با سرپرستی صدری اداره […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

اوضاع در باشگاه پرسپولیس مساعد به نظر نمی رسد و همانطور که سردار رویانیان مدیرعامل پیشین پرسپولیس اعلام کرد، عفر سمیعی با بر جای گذاشتن بدهی ۱۰۰ میلیاردی در واقع از پرسپولیس فرار کرد!

 

۱۰ روز جهنمی در انتظار پرسپولیس | رونمایی از بدهی های سنگین

پرسپولیس که این روزها با سرپرستی صدری اداره می شود، در آستانه محرومیت نقل و انتقالاتی به واسطه عدم پرداخت مطالبات ۷۰۰ هزار دلاری گابریل کالدرون قرار دارد. این مبلغ سنگین که دستپخت محمدحسن انصاری فرد و وزیر ورزش وقت (سلطانی فر) محسوب می شود، امروز می بایست از جیب خزانه پرداخت شود و نه سلطانی فر و نه انصاری فرد هیچ یک پاسخگوی فسخ قرارداد عجیب مربی آرژانتینی که پرسپولیس را صدرنشین نیم فصل کرده بود، نیستند.

انصاری فرد مدیرعامل وقت پرسپولیس می توانست با ۵۰ هزار دلار  به اضافه برخی بندهای تعهد که جمعا به مبلغی حدود ۱۲۵ هزار دلار میرسید با کالدرون تسویه حساب کند اما او به دلایل نامعلوم از انجام اینکار صرف نظر کرد. جالب اینکه کالدرون تا مدتی در ایران ماند تا برگه تسویه‌حساب را امضا کند اما به واسطه عدم پرداخت پول، او مجبور به شکایت به فیفا شد.

بدون شک سیاه ترین دوره مدیریتی در ۵ سال اخیر مربوط به دوره حضور محمدحسن انصاری فرد است که تحت تاثیر القائات حسین قدوسی، مسیر اشتباهی را برای پرسپولیس طی کرد.

 

کل پاداش آسیایی پیشخورد شد

توئیت خبرنگار ورزشی در خصوص پایان دوران نسیه خوری در پرسپولیس

 

اما این پایان ماجرای بدهی های پرسپولیس نیست چرا که برخی خبرنگاران از قرض ۱۰۰ میلیاردی این تیم صحبت کرده اند که پس از دوران سلطانی فر، این مبلغ افشا شده و به واسطه همین مسئله نیز جعفر سمیعی خیلی زود خود را از مهلکه نجات داد و استعفا کرد. پرسپولیس که تاکنون برای پرداخت مطالبات بازیکنان و مربیان خارجی خود و حتی جذب نفرات جدید برای تیمش نتوانسته به منابع پاداش های آسیایی خود دسترسی داشته باشد، با وثیقه گذاشتن این مبالغ نزد چند وزارتخانه، منابع مورد نیاز خود را قرض کرده و گفته می شود مدیران دولتی این تیم با هماهنگی وزارت ورزش، بیشتر از بودجه مصوب سالانه برای این تیم هزینه کرده اند و امروز نه تنها پاداش آسیایی پرسپولیس پیشخورد شده است، بلکه ۱۰۰ میلیارد بدهی نیز علاوه بر آن، به مدیران فعلی تحمیل شده است.

 

استرس قبل از صدور حکم دادگاه CAS

اما در جنجالی ترین اتفاق چند روز اتی، حکم دادگاه CAS برای پرونده پرسپولیس و النصر صادر خواهد شد و به نظر می رسد استعفاهای اخیر و اعزام به خدمت سربازی ابراهیم شکوری و چند مورد عجیب دیگر، بی ارتباط به این موضوع نیز نباشد. گفته می شود حکم CAS در این رابطه ظرف ۴۸ ساعت آینده اعلام خواهد شد و اگر پرسپولیس در این پرونده محکوم شود، تبعات سنگینی برای این باشگاه و به طور کل فدراسیون فوتبال ایران به همراه خواهد داشت.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 6 مهر 1400 / 9:51 قبل از ظهر

    کم کم داره پرده ها کنار میره و پشت پرده نمایان میشه و گند کارهای باباها و مامانها داره در میاد بشرطی که دولت و وزارت جدید ادامه دهنده راه مفسدان قبلی نباشه و در همین اول کار جلوی این دزدی ها از جیب مردم و بگیره – تنها راه نجات فوتبال باشگاهی فاسد ایران از این وضعیت واگذاری تمام باشگاههای دولتی و نیمه دولتی بصورت کامل به اشخاص حقیقی یا شرکت های غیر دولتی است که از جیب خود هزینه کرده و درآمد و هزینه خود را کنترل کنند والا همین آش است و همین کاسه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید