کد خبر:46617
پ

یک مقام مسئول: استقلال هیچ جعلی انجام نداده است

کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال و عضو پیشین کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در صحبتهایی افشاگرانه مدعی شد، استقلال هیچ حعلی انجام نداده است و مطرح شدن این صحبتها تنها برای به هم زدن تمرکز این تیم است. در ادامه گوشه ای از مصاحبه او با خبرآنلاین را می خوانید. حواشی استقلال را محاصره […]

کاظم اولیایی مدیرعامل سابق استقلال و عضو پیشین کمیته بدوی صدور مجوز حرفه ای در صحبتهایی افشاگرانه مدعی شد، استقلال هیچ حعلی انجام نداده است و مطرح شدن این صحبتها تنها برای به هم زدن تمرکز این تیم است. در ادامه گوشه ای از مصاحبه او با خبرآنلاین را می خوانید.

حواشی استقلال را محاصره کرده است. ماجرای جعل سربرگ فدراسیون و همچنین جعل امضای آقای خانی چیست؟

من می‌گویم اگر معرفت دارند جامعه هواداری را با این اخبار آزار ندهند. در مورد جعل امضای آقای خانی که گفته می‌شود باید اینطور توضیح دهم که اصلاً جعلی در کار نبوده است؛ برای اجاره خانه بلانکو نیاز به امضای آقای خانی بوده است که چون او نبوده به جای ایشان امضا کرده‌اند. این کار کاملاً قانونی است و جعل محسوب نمی‌شود؛ چون از ۲۴ تیر ۱۴۰۲ تمامی اعضای هیأت‌مدیره به غیر از خانی حق امضای دوم که متعلق به اعضای هیأت‌مدیره است را طبق یک مصوبه هیأت‌مدیره به فرشید سمیعی تفویض کرده است. پس استقلال در مورد جعل امضای خانی به مشکل نمی‌خورد. اما در خصوص جعل سربرگ فدراسیون باید بگویم شجاعت به خرج دادند و زمانی که پرونده ساپینتو در کمیته انضباطی فیفا بود و با اتلاف وقت ممکن بود که مشکلی برای استقلال پیش آید، در روزی که کسی در فدراسیون نبوده فوراً نامه‌ای را با عجله زده‌اند تا استقلال در موعد مقرر به مشکل نخورد. بعید است که در این زمینه هم مشکلی پیش آید، اما در نهایت کمیته اخلاق در این خصوص تصمیم‌گیری کرده و ادله‌های باشگاه را بررسی می‌کند. نباید کم لطفی کنند و با ایجاد شائبه استقلال را به حاشیه ببرند. فکر می‌کنم این مسائل را مطرح می‌کنند تا تمرکز استقلال را به هم بریزند. این روزها باید مدیرعامل استقلال دنبال تأمین منابع مالی برای باشگاه باشد، اما طرح چنین مسائلی تمرکز مدیرعامل را به هم می‌ریزد.

فکر می‌کنید که آقای خطیر با طرح چنین مسائلی در خطر است؟

چرا باید آقای خطیر به خطر بیفتد؟! شخص دیگری این کارها را انجام داده است. به خطیر که منفعتی نرسیده است.

خیلی‌ها این موضوع را مطرح می‌کنند که آقای خطیر به دلیل حواشی جدید از استقلال کنار گذاشته می‌شود؟

اصلاً اینطور نیست. مهم‌ترین چیز ثبات مدیریت است و نباید دوباره کار را به نفر جدیدی بدهند.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید