کد خبر:38505
پ

یحیی گل محمدی: سفارش خرید یک مهاجم برزیلی را به باشگاه دادم

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم صحبتهایی را در خصوص نقل و انتقالات تیم و شرایط عجیب پیوستن کاسیانو و منشا مطرح کرد که در ادامه می خوانید. یحیی گل محمدی: سفارش خرید یک مهاجم برزیلی را به باشگاه دادم 🔺ما از سه هفته پیش تمرینات را شروع کردیم و […]

یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس در حاشیه تمرین امروز این تیم صحبتهایی را در خصوص نقل و انتقالات تیم و شرایط عجیب پیوستن کاسیانو و منشا مطرح کرد که در ادامه می خوانید.

یحیی گل محمدی: سفارش خرید یک مهاجم برزیلی را به باشگاه دادم

🔺ما از سه هفته پیش تمرینات را شروع کردیم و در این مدت تمرینات خوبی داشتیم. برنامه‌های آماده‌سازی را با انجام ۴ بازی دوستانه و تمرینات صبح و بعدازظهر پیگیری می‌کنیم و دو بازی دیگر هم تا قبل از شروع لیگ در برنامه داریم.

یحیی گل محمدی: سفارش خرید یک مهاجم برزیلی را به باشگاه دادم

🔺یک مهاجم خارجی که در نیم‌فصل قبل هم به دنبالش بودیم و دیگر همه اسمش را می‌دانند، بعد از پایان فصل قبل به باشگاه معرفی کردم. سه هفته پیش با او توافق شده بود و قرار بود بیاید اما باشگاه گفت برای انتقال پول مشکل داریم و بعد از آن هم آن‌قدر زمان از دست رفت که این بازیکن در تمرینات تیمش مصدوم شد و بعد از مشورت با کادر پزشکی به این نتیجه رسیدیم که با این شرایط نمی‌تواند به تیم کمکی بکند. همچنین قرار بود گادوین منشا جذب شود و خود او هم علاقمند به پیوستن به پرسپولیس بود اما با وجود این که از رقم درخواستی خود پایین هم آمده بود نمی‌دانم چرا اینقدر راحت او را از دست دادیم.

🔺۴-۳ بازیکن هم‌ از لیگ سری آ برزیل به باشگاه معرفی کرده بودن که گزینه‌های خوبی بودند اما از آن‌ها هم خبری نشد و مجددا سه روز پیش یک مهاجم برزیلی به باشگاه معرفی کردم تا کارهای انتقالش را انجام دهند. من از باشگاه خواستم که با توجه به نیاز تیم در این پست، برای یک مهاجم خوب، هزینه کنند حتی اگر آن بازیکن قیمت بالایی داشته باشد. بازیکنانی که این فصل جذب کرده‌ایم همه آزاد بودند و باید برای گرفتن مهاجم خوب حتما هزینه کنیم.

🔺در بازار جهانی مهاجم خوب و سطح بالایی که آزاد باشد خیلی کم پیدا می‌شود و قطعا هیچ بازیکن خوبی بدون تیم نمی‌ماند. با این حال چندین گزینه به باشگاه معرفی کرده‌ام و با توجه به زمان کمی که تا شروع لیگ داریم انتظار دارم هر چه زودتر این مشکل برطرف شود و بتوانیم با تیم کامل وارد مسابقات شویم.

🔺بعضی‌ها این‌طور القا کرده‌اند که من درخواستی برای جذب مهاجم خارجی و تقویت تیم نداشته‌ام اما چنین چیزی صحت ندارد. ما مهاجمان خوبی داریم ولی در خط حمله باید تقویت شویم. الان هم دو مهاجم تیم مصدوم هستند و تا سه هفته دیگر هم به شرایط بازی نمی‌رسند پس حتما نیاز داریم که در این پست تقویت شویم.

 

بیشتر بخوانید | چرا جریان دلالی بازیکن از باشگاه پرسپولیس می گذرد

 

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید