کد خبر:4246
پ

لیست خرید استقلال در نقل و انتقالات ۹۹/۱۴۰۰

با نزدیک شدن به هفته های انتهایی فصل و شروع فصل نقل و انتقالات، اخبار متفاوتی در خصوص لیست خرید استقلال به گوش می رسد به طوری که از برخی بازیکنان فعلی این تیم از جداشدگان قطعی یاد می شود و جذب نفراتی همچون سعید واسعی نیز در اولویت کادر فنی استقلال قرار گرفته است. […]

با نزدیک شدن به هفته های انتهایی فصل و شروع فصل نقل و انتقالات، اخبار متفاوتی در خصوص لیست خرید استقلال به گوش می رسد به طوری که از برخی بازیکنان فعلی این تیم از جداشدگان قطعی یاد می شود و جذب نفراتی همچون سعید واسعی نیز در اولویت کادر فنی استقلال قرار گرفته است. در ادامه به بررسی نقل و انتقالات استقلال در تابستان ۹۹ و لیست خرید احتمالی فرهاد مجیدی می پردازیم.

 

آخرین اخبار استقلال

 

لیست خرید استقلال در نقل و انتقالات ۹۹/۱۴۰۰

لیست خرید استقلال در نقل و انتقالات 99/1400

از گوشه و کنار شنیده می شود فرهاد مجیدی قصد دارد یک گلر خوب و با استعداد جوان برای رقابت با سیدحسین حسینی به خدمت بگیرد و از نفراتی همچون رشید مظاهری و پیام نیازمند و اکبرمنادی به عنوان گزینه های مجیدی برای جذب در نقل و انتقالات تابستانی یاد می شود.

 

با توجه به مشکلات استقلال در خط دفاعی از مجیدی بر روی جذب احسان حاج صفی، احسان قهاری و دانیال اسماعیلی فر نظر مثبت دارد که به نظر می رسد حضور احسا قهاری مدافع راست نساجی در این تیم محتمل تر از بقیه است.

 

با توجه به اتمام قرارداد چند بازیکن استقلال در پیاان فصل از جمله علی کریمی و فرشید اسماعیلی، صحبتهایی مبنی بر مذاکره با فراز امامعلی و سعید واسعی از پیکان و همچنین علی شجاعی از نساجی  برای حضور در استقلال شنیده می شود؛ البته کادر فنی استقلال تمایل به حفظ نفرات خود دارد اما به نظر می رسد علی کریمی تصمیم خود برای جدایی از استقلال را گرفته است.

 

در خط حمله نیز احتمال جدایی مهدی قایدی و ترانسفرش به تیمی خارجی بسیار بالاست و بر همین اساس، مجیدی به دنبال جذب یک مهاجم تکنیکی است که گفته می شود احتمالاً او یکی از استعدادهای استقلال از تیم جوانان این تیم خواهد بود.

 

لیست فروش استقلال ۹۹/۱۴۰۰

از میلاد ذکی پور و مرتضی تبریزی و دشتی و محسن کریمی به عنوان ۴ بازیکنی که جداییشان در انتهای فصل  از تیم قطعی است یاد می شود.

 

 

کلیدواژه : استقلال
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید