کد خبر:47219
پ

گل دوم پرسپولیس مقابل هوادار مشکوک به جادو جمبل + فیلم

در حالی که این روزها صحبت از جادو و طلسم در بازی های لیگ برتر فوتبال ایران زیاد به گوش می رسد، و در آخرین مورد در خصوص خرافات لباس مشکی نکونام که برایش شانس می آورد و موضوع لباس مشکی تیم فولاد صحبت های زیادی مطرح شده اما با رصد گل دوم پرسپولیس مقابل […]

در حالی که این روزها صحبت از جادو و طلسم در بازی های لیگ برتر فوتبال ایران زیاد به گوش می رسد، و در آخرین مورد در خصوص خرافات لباس مشکی نکونام که برایش شانس می آورد و موضوع لباس مشکی تیم فولاد صحبت های زیادی مطرح شده اما با رصد گل دوم پرسپولیس مقابل هوادار به سادگی می توان به این نتیجه رسید که حداقل سه بازیکن هوادار در جریان این گل مسخ شده بودند و به صورت غیرعادی از مقابل بازیکن پرسپولیس کنار رفتند.

گل دوم پرسپولیس مقابل هوادار مشکوک به جادو جمبل + فیلم

همانطور که در کلیپ زیر می بینید، گل دوم پرسپولیس بر روی بیلدآپ بیرانوند از عقب زمین شروع شد. اگر از خالی بودن میانه میدان و آزادی عمل تیم پرسپولیس در میانه میدان در این صحنه بگذریم به صحنه توپ ربایی مهدی ترابی می رسیم که از میانه میدان مسافتی حدود 20-25 متر را پا به توپ حرکت کرد و بدون حرکت خاصی، دو بازیکنی که مقابلش قرار گرفتند به طرز عجیبی از مقابل او کنار رفتند و او بدون هیچ مزاحمتی توپ را به اسماعیلی فر رساند. در ادامه سانتر زمینی اسماعیلی فر در حالی به آل کثیر رسید که دو مدافع میانی این تیم گوئی مسخ شده بودند و اصلاً به سمت توپ و آل کثیر حرکت نکردند و مدافع میانی این تیم میلی برای خیز به سمت توپ و دفع آن از خود نشان نداد تا اینگونه شائبه مسخ شدن 3 بازیکن هوادار مقابل پرسپولیس بر سر زبان ها بیفتد.

اگر چه در این بازی به قدری موقعیت تک به تک از سوی هر دو تیم به هدر رفت که در فضای مجازی به این دیدار، جنگ جادوگران لقب داده شد. از فرصت سوزی های عجیب آل کثیر و اورونوف تا به هدر رفتن موقعیت های قاسمی نژاد و کریمی اسلامی!

هر چه که بود، اتفاقات این بازی بسیار مشکوک بود چرا که حتی در پلی استیشن هم وقتی یک سمت دسته بازی را زمین بگذارد، طرف مقابل نمی تواند چنین گلی به ثمر برساند و بازیکنانی که مقابل بازیکن صاحب توپ قرار می گیرند برای او مزاحمت ایجاد میکنند!

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 14 مه 2024 / 3:46 ب.ظ

    ما که ازتلویزیون مدل بازی کردن بازیکنهای تیمها مقابل استقلال و پیروزی و میبینیم به این نتیجه می رسیم که تمام این تیمها جادو و جمبل شدن ( شما بخونید پول گرفتن یا وعده و وعیدی در کار بوده ) منتها یه فرقی بینشون هست تیمهای جلو استقلال جادو شدن که بقول هاشمی نسب هزار درصد توانشون و بزارن در طرف دیگه جادو شدن که صفر درصدشون باشن شما بازیهای استقلال مقابل شمس آذر ، ذوب آهن ، مس رفسنجان و همین فولاد و مقایسه کنین با بازی پیروزی با گل گهر و ملوان و نساجی و هوادار و غیره ، انشالاه که جادویی در کارنیست و ما داریم اشتباه میکنیم . ضمنا خیلی تصادفی یه مدافع خارجی استقلال خوزستان هم اخراج شده جلو نساجی و 4-1 باختن هفته بعدم اس خورستان با پیروزی و نساجی ام با استقلال داره ( صادق درودگرم مدیرعامل نساجی تو سازمان لنگ بوده ) چیزی نیست اتفاقات بازیه اینها

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید