کد خبر:26512
پ

گزارش ویژه فیفا از بازی حساس ایران و بحرین

سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در آستانه آغاز مجدد دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا، به بررسی گروه‌های مختلف این مسابقات پرداخت. 🔸فیفا همچنین دیدار روز ۱۷ خرداد ایران و بحرین را مهم‌ترین بازی این مرحله دانست و درباره آن نوشت: احتمالاً ایران و بحرین که به دنبال صعود مستقیم […]

سایت رسمی فدراسیون جهانی فوتبال (فیفا) در آستانه آغاز مجدد دیدارهای مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر در قاره آسیا، به بررسی گروه‌های مختلف این مسابقات پرداخت.

🔸فیفا همچنین دیدار روز ۱۷ خرداد ایران و بحرین را مهم‌ترین بازی این مرحله دانست و درباره آن نوشت: احتمالاً ایران و بحرین که به دنبال صعود مستقیم به مرحله بعدی هستند، مسابقه‌ای حیاتی پیش رو دارند. ایران، دومین تیم برتر رده‌بندی آسیا به طرز تعجب‌برانگیزی در چهار مسابقه اول خود شرایط بدی داشت و پس از عراقِ صدرنشین و بحرینِ میزبان، در رتبه سوم جدول گروه C ایستاده است. تیم ملی ایران به ترتیب سه و پنج امتیاز از دو تیم نخست جدول و نیز یک بازی از آنها کمتر دارد.

🔸ایران به فُرم آماده گلزنی کریم انصاری‌فرد و سردار آزمون چشم دوخته است؛ در حالی که بحرین نیز استعدادهایی چون عبدالله یوسف هلال و مهدی الحمیدان دارد. الحمیدان در بازی رفت دو تیم پنالتی منجر به گل بحرین را به دست آورد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید