کد خبر:31073
پ

گزارش اولین تمرین استقلال با مجیدی و گابریل پین

🔹نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال برای حضور در بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.   گزارش اولین تمرین استقلال با مجیدی و گابریل پین 🔹فرهاد مجیدی که حرف و حدیث‌های زیادی درباره ادامه همکاری او با استقلال مطرح شده بود، به همراه گابریله پین دستیار […]

🔹نخستین تمرین تیم فوتبال استقلال برای حضور در بیست‌ویکمین دوره لیگ برتر از ساعت 17:30 امروز (دوشنبه) در زمین مجموعه ورزشی انقلاب برگزار شد.

 

گزارش اولین تمرین استقلال با مجیدی و گابریل پین

گزارش اولین تمرین استقلال با مجیدی و گابریل پین

🔹فرهاد مجیدی که حرف و حدیث‌های زیادی درباره ادامه همکاری او با استقلال مطرح شده بود، به همراه گابریله پین دستیار ایتالیایی‌اش در تمرین حضور یافت.

🔹شماری از هواداران استقلال در محل تمرین حضور داشتند و به تشویق فرهاد مجیدی، وریا غفوری، سیدحسین حسینی و … پرداختند.

🔹دروازه‌بان استقلال در حالی با لقب عقاب آسیا مورد تشویق قرار گرفت که شایعاتی مبنی بر بازگشت رشید مظاهری به استقلال مطرح شده بود.

🔹هواداران استقلال همچنین پس از حضور پین مربی استقبال ویژه‌ای از این مربی ایتالیایی کردند.

🔹یکی از بانوان هوادار استقلال به مناسبت تولد وریا غفوری، دسته گلی به کاپیتان استقلال اهدا کرد. در این لحظه غفوری به برخی از هواداران گفت تولدش در ماه آبان است نه شهریور!

🔹با وجود گسترش ویروس کرونا و تأکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی، محل تمرین امروز استقلال شرایط خوبی را نداشت و هواداران با عدم رعایت فاصله‌گذاری با بازیکنان عکس سلفی می‌گرفتند.

🔹در ابتدای تمرین، فرهاد مجیدی دقایقی برای بازیکنانش صحبت کرد. او حضور پین در ایران و تمرین استقلال را خوش‌آمد گفت و از بازیکنان خواست بدون توجه به حواشی روزهای گذشته تمرکز خود را برای شروع مسابقات لیگ بگذارند.

🔹علیرضا رضایی، محمدحسین مرادمند، سیداحمد موسوی، متین کریم‌زاده و امیرحسین حسین‌زاده غایبان تمرین امروز استقلال بودند. مرادمند که به بهانه پاس نشدن چک شخصی‌اش دیرتر به اردوی استقلال در امارات اضافه شده بود، مشخص نبود به چه دلیلی در تمرین شرکت نکرده است.

🔹بازیکنان پس از صحبت‌های مجیدی به نرم دوی دور زمین مشغول شدند. صالح مصطفوی مربی استقلال یکی دیگر از غایبان تمرین بود.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید