کد خبر:3985
پ

گروه مینو رسماً اسپانسر استقلال شد | پفک نمکی با لوگوی استقلال در راه است!

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تفاهم نامه‌ای میان باشگاه استقلال کارگزار رسمی و شرکت بزرگ مینو جهت تولید مواد غذایی با لوگوی باشگاه استقلال منعقد شد. در جلسه‌ای که به این منظور برگزار شد، آقایان احمد سعادت مند مدیرعامل باشگاه استقلال، مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت جهان فولاد […]

به گزارش رسانه رسمی باشگاه تفاهم نامه‌ای میان باشگاه استقلال کارگزار رسمی و شرکت بزرگ مینو جهت تولید مواد غذایی با لوگوی باشگاه استقلال منعقد شد.

در جلسه‌ای که به این منظور برگزار شد، آقایان احمد سعادت مند مدیرعامل باشگاه استقلال، مهدی نوروزی معاون اقتصادی باشگاه استقلال، مدیرعامل و اعضای هیات مدیره شرکت جهان فولاد متین (کارگزار باشگاه استقلال)، دکتر عباسیان‌فر مدیرعامل گروه صنعتی مینو، هوشنگ‌نژاد مدیرعامل شرکت صنعتی پارس مینو، احمدی مدیر روابط عمومی گروه صنعتی مینو حضور داشتند.

گروه صنعتی مینو متشکل از ۲۰ شرکت است که حدود ۱۰ شرکت از آن‌ها مبادرت به تولید بالغ بر ۴۰۰ محصول در حوزه صنایع غذایی می‌کنند. این شرکت با ۶۱ سال سابقه تولید مستمر، با محصولات محبوبی مانند پفک نمکی، تک تک، یام یام، شیک، ساقه طلایی و … در اذهان مردم شناخته شده است.

در این توافق گروه صنعتی مینو قسمت زیادی از محصولات حوزه صنایع غذایی وابسته به گروه مزبور در تمام طبقات بین المللی ثبت شده با لوگوی استقلال را تولید نموده و عواید حاصل از فروش این محصولات در اختیار باشگاه استقلال قرار خواهد گرفت.

این تفاهم نامه نقطه عطفی در درآمدهای پایدار باشگاه استقلال خواهد بود که می‌تواند بخشی از هزینه های سالانه باشگاه را تامین نماید.

بدون شک این فرآیند در بخش های اقتصادی دیگر برای درآمدهای پایدار باشگاه استقلال ادامه دار و نویدی برای رفع دغدغه های اقتصادی آن خواهد بود.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید