کد خبر:27356
پ

گاف مالیاتی باشگاه استقلال در افشاگری فرهاد مجیدی | بازیکنان عصبانی شدند

روز گذشته فرهاد مجیدی در صحبت‌های خود اشاره کرد که بازیکنان تیمش تاکنون 25 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و 60 میلیارد تومان از مطالبات بازیکنان برای تسویه حساب باقی مانده است. در این بین برخی از بازیکنان استقلال با مراجعه به باشگاه متوجه شده‌اند محاسباتی در ارقام دریافتی آنها صورت گرفته که […]

روز گذشته فرهاد مجیدی در صحبت‌های خود اشاره کرد که بازیکنان تیمش تاکنون 25 درصد از مطالبات خود را دریافت کرده‌اند و 60 میلیارد تومان از مطالبات بازیکنان برای تسویه حساب باقی مانده است. در این بین برخی از بازیکنان استقلال با مراجعه به باشگاه متوجه شده‌اند محاسباتی در ارقام دریافتی آنها صورت گرفته که خود آنها هم از این موضوع خبر ندارند.

🔹محمد دانشگر یکی از بازیکنان است که وکیل وی با مراجعه به باشگاه متوجه شده پرداختی به این بازیکن تا اینجای فصل 18 درصد بوده اما در صورت حساب مالی، 51 درصد دریافتی ذکر شده است! ظاهرا مسئولان استقلال به وکیل این بازیکن اعلام کرده‌اند که رقم مالیات فصل آینده وی و نه این فصل را در پرداختی به این بازیکن محاسبه کرده و به همین دلیل تا اینجای فصل 51 درصد قرارداد خود را دریافت کرده است.

🔹این اتفاق در حالی رخ داده که پرداخت مالیات چند سال است که بر عهده خود بازیکنان است و باشگاه مالیات بازیکنان را پرداخت نمی‌کند اما استقلالی‌ها در صورت مالی آورده‌اند که رقم مالیات فصل آینده این بازیکن را پرداخت کرده‌اند و به همین دلیل به دانشگر 51 درصد قراردادش را پرداخت کرده‌اند.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • کوروش 8 ژوئن 2021 / 1:42 ب.ظ

    احسن آقای حسام ملکی عجب متن سنگین و پرمحتوا نوشتی ، اینها با این کارها دارن برا تیمشون تبلیغ میکنن که هوادارش زیاد شه و هدفشون نابودی استقلاله که تیم سوم تهرانو بجای تیم اول جا بزنن – پاس و که نابود کردن الان نوبت استقلاله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید