کد خبر:13353
پ

گاف استقلال در رونمایی از کیت جدید تیم

باشگاه استقلال در بازی با فولاد خوزستان از پیراهن‌های خود برای فصل جدید رونمایی کرد. این در حالی بود که تکلیف البسه استقلال برای این فصل، تا قبل از بازی دوم این تیم در لیگ برتر مشخص نبود. با این حال قبل از بازی استقلال و فولاد، آبی‌پوشان با انتشار تصاویر و تیزری از پیراهن‌های […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

باشگاه استقلال در بازی با فولاد خوزستان از پیراهن‌های خود برای فصل جدید رونمایی کرد. این در حالی بود که تکلیف البسه استقلال برای این فصل، تا قبل از بازی دوم این تیم در لیگ برتر مشخص نبود. با این حال قبل از بازی استقلال و فولاد، آبی‌پوشان با انتشار تصاویر و تیزری از پیراهن‌های خود رونمایی کردند. این در شرایطی بود که باشگاه استقلال و خصوصا تیم رسانه‌ای آن، گاف بزرگی در این ماجرا دادند.

باشگاه استقلال در سایت رسمی خود اعلام کرد که از «کیت» جدید فصل رونمایی کرده است. نکته جالب اینجاست که این باشگاه در این تیزر یا تصاویر، تنها از پیراهن‌های جدید خود رونمایی کرد و خبری از کیت نبود. کیت به معنای یک مجموعه کامل لباس (البسه هتلی، کاپشن، ملانژ و…) است، اما باشگاه استقلال تنها از پیراهن جدید خود رونمایی کرد و نام آن را کیت گذاشت که در نوع خود جالب توجه بود.

جالب‌تر اینکه کل پروسه تهیه و تولید البسه جدید استقلال یک هفته طول کشیده است. همین مسئله باعث شده طرح ساده‌ای برای پیراهن‌های این تیم انتخاب شود که حتی انتقادات هواداران را هم به همراه داشته است. هواداران این تیم اعتقاد داشتند می‌شد طرح بهتری برای لباس‌های این فصل استقلال انتخاب کرد. مسئله دیگری هم که خیلی به چشم می‌آید و تقریبا هم به یک موضوع تکراری تبدیل شده، این است که همچنان سیدحسین حسینی، دروازه‌بان آبی‌پوشان حاضر نیست لباس‌های تیم را بپوشد و او از برندی استفاده می‌کند که خودش با آن‌ها قرارداد امضا کرده است.

کلیدواژه : استقلال

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید