کد خبر:20408
پ

کنایه تند و آتشین مهدی پاشازاده علیه آذری جهرمی: جگر داری در استادیوم کری بخوان!

پس از صحبتهای شگفت انگیز آذری جهرمی با رادیو جوان، واکنش های تندی را از سمت استقلالی ها علیه وزیری که دیگر به صورت عیان و آشکارا حمایت خود از پرسپولیس را فریاد می زند، شاهد بودیم. در جدیدترین مورد، مهدی پاشازاده به شدت نسبت به اظهارات وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.   کنایه تند […]

پس از صحبتهای شگفت انگیز آذری جهرمی با رادیو جوان، واکنش های تندی را از سمت استقلالی ها علیه وزیری که دیگر به صورت عیان و آشکارا حمایت خود از پرسپولیس را فریاد می زند، شاهد بودیم. در جدیدترین مورد، مهدی پاشازاده به شدت نسبت به اظهارات وزیر ارتباطات واکنش نشان داد.

 

کنایه تند و آتشین مهدی پاشازاده علیه آذری جهرمی: جگر داری در استادیوم کری بخوان!

 

آقای جهرمی! وقتی به تیمی که ۳۰ میلیون طرفدار دارد، تیکه می‌اندازی، اتفاقات دیگری برایت می‌افتد. ایرادی ندارد از تیمت حمایت و از برد شیرین صحبت کنی، اما نه اینکه به تیم دیگری کنایه بزنی. کاری با پرسپولیس نداریم، اصالت استقلال از جهرمی بیشتر است و وقتی اصالت را زیر می‌بری، باید انتظار انتقاد تند هم داشته باشی. خانواده ما را زیر سؤال نبر و تیکه نینداز و حالا که این کار را کردی پای همه چیز بایست. نمی‌خواهیم توهین کنیم و تنها قصد داریم از خودمان دفاع کنیم. مشکل اینجاست که شما مجازی هستید، آن هم مجازی فیک! اگر جگر داری، در استادیوم مقابل هواداران استقلال کُری بخوان! اینکه پشت دیوار باشی و فحش بدهی و بروی، کار مهمی نیست!

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ایران 26 فوریه 2021 / 3:05 ب.ظ

    آقای میثم فراهانی خدا شفایت بدهد حتما به روانپزشک مراجعه کن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید