کد خبر:4321
پ

کسر 6 امتیاز از پرسپولیس | پرسپولیس هنوز قهرمان نشده است!

باشگاه پرسپولیس باید تا ۱۶ مرداد مطالبات برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق کروات خود را پرداخت کند و در غیر اینصورت با محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات و کسر امتیاز مواجه خواهد شد. دارو بوسیچ، وکیل برانکو تایید کرد، احتمال دارد در پرونده مرد کروات و پرسپولیس، ۶ امتیاز از سرخ‌های پایتخت کم شود. […]

باشگاه پرسپولیس باید تا ۱۶ مرداد مطالبات برانکو ایوانکوویچ، سرمربی سابق کروات خود را پرداخت کند و در غیر اینصورت با محرومیت از فعالیت در نقل و انتقالات و کسر امتیاز مواجه خواهد شد.

دارو بوسیچ، وکیل برانکو تایید کرد، احتمال دارد در پرونده مرد کروات و پرسپولیس، ۶ امتیاز از سرخ‌های پایتخت کم شود.

پیش از این گفته می‌شد در پرونده پرسپولیس در فیفا تنها این باشگاه از ۲ پنجره از نقل و انتقالات محروم می‌شود که وکیل برانکو بیان کرد احتمال کسر امتیاز نیز وجود دارد.

با توجه به این اخبار و نظر به فاصله 17 امتیازی تیم پرسپولیس و چند تیم 45 امتیازی، به نظر می رسد در صورت رخ دادن این اتفاق (کسر 6 امتیاز از پرسپولیس) قهرمانی این تیم در لیگ برتر هنوز مسجل نشده است و فاصله این تیم با تیمهای تعقیب کننده به 11 امتیاز کاهش پیدا خواهد کرد که در صورت مسجل شدن کسر 6 امتیاز این تیم، سرخ پوشان هنوز در 4 بازی آینده، به یک پیروزی برای مسجل کردن قهرمانی نیاز پیدا خواهند کرد.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • علی 1 آگوست 2020 / 3:19 ب.ظ

    شما مطمئن باش سناریوها جوری چیده شده که حتی با کسر 6 امتیاز قهرمان بشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید