کد خبر:17284
پ

کاپیتان سابق پرسپولیس یک تیم اسپانیایی را خرید

در اتفاقی جالب دو ایرانی موفق شدند که یک باشگاه اسپانیایی را در لیگ سه این کشور خریداری کنند. حسین عبدی، کاپیتان، مربی و عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و سرمربی کنونی تیم نوجوانان ایران به همراه یک ایرانی دیگر به نام شهرام هوشفر سهام باشگاه «یوونتود توره مولینوس» یا به زبان اسپانیایی «خونتود […]

در اتفاقی جالب دو ایرانی موفق شدند که یک باشگاه اسپانیایی را در لیگ سه این کشور خریداری کنند. حسین عبدی، کاپیتان، مربی و عضو سابق هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس و سرمربی کنونی تیم نوجوانان ایران به همراه یک ایرانی دیگر به نام شهرام هوشفر سهام باشگاه «یوونتود توره مولینوس» یا به زبان اسپانیایی «خونتود توره مولینوس» اسپانیا را مدتی است که خریدند.

پخش زنده فوتبال اسپانیا

حسین عبدی تیم خونتو توره مولینوس را خرید

کاپیتان سابق پرسپولیس یک تیم اسپانیایی را خرید

این تیم که در سال ۱۹۵۸ میلادی تاسیس شده در دو بخش مردان و زنان در همه رده‌های سنی فعالیت می‌کند و یک ورزشگاه خانگی و یک کمپ مجهز تمرینی و دیگر امکانات را دارا است. تیم بزرگسالان این باشگاه اسپانیایی که در شهر مالاگا است فعلا در لیگ «ترسرا» اسپانیا فعالیت دارد. این مسابقات در دو گروه ۱۰ و ۱۱ تیمی برگزار می‌شود و تیم یوونتود در گروه ۱۰ تیمی با ۹ بازی و ۱۲ امتیاز و البته یک بازی کمتر در رده پنجم جدول قرار دارد.

این تیم در تلاش است تا بتواند در نیم فصل دوم مسابقات به لیگ بالاتر یعنی «سکوندا B» صعود کند. در آخرین بازی این تیم‌ها در حالی که آنها در یک دیدار دربی یک بر صفر پیش بودند بازی به علت بارش شدید باران لغو و به هفته آینده موکول شد. حضور دو ایرانی در فوتبال اسپانیا به عنوان مالک می‌تواند اتفاق جالب و جدیدی باشد. کمااینکه پیش از این در بلژیک، انگلیس و برخی دیگر از کشور‌ها ایرانی‌هایی سهام تیم‌هایی را خریداری کرده بودند.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید