کد خبر:25122
پ

کالدرون پرسپولیس را نقره داغ کرد | شاهکار ۱۴ میلیاردی انصاری فرد و قدوسی

باشگاه پرسپولیس در دو هفته آتی حکم ۱۵ میلیاردی دادگاه عالی ورزش در خصوص گابریل کالدرون را دریافت خواهد کرد. کالدرون که ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۹ توانست پرسپولیس را در دادگاه فیفا محکوم کند، حالا یک و نیم سال پس از جدایی، احتمالا موفق خواهد شد تا به حق خود دست پیدا کند. پرسپولیس در […]

باشگاه پرسپولیس در دو هفته آتی حکم ۱۵ میلیاردی دادگاه عالی ورزش در خصوص گابریل کالدرون را دریافت خواهد کرد. کالدرون که ۱۶ تیر ماه ۱۳۹۹ توانست پرسپولیس را در دادگاه فیفا محکوم کند، حالا یک و نیم سال پس از جدایی، احتمالا موفق خواهد شد تا به حق خود دست پیدا کند. پرسپولیس در آن دوره ابتدا پرونده را به کمیته استیناف فیفا بُرد و سپس برای اتلاف وقت راهی دادگاه عالی ورزش شد تا همچنان در پرداخت دستمزد سرمربی سابقش تاخیر ایجاد کند. حالا اما معاون حقوقی سرخپوشان می‌گوید که حداکثر تا پایان اردیبهشت حکم این پرونده صادر خواهد شد و پرسپولیس باید بدهی ۵۸۰ هزار دلاری را به سرمربی آرژانتینی پرداخت کند. رقمی که با نرخ فعلی ارز، به حدود ۱۴ میلیارد تومان می‌رسد.

 

کالدرون پرسپولیس را نقره داغ کرد | شاهکار ۱۴ میلیاردی انصاری فرد و قدوسی

کالدرون پرسپولیس را نقره داغ کرد | شاهکار 14 میلیاردی انصاری فرد و قدوسی

نکته مهم در این بین، اظهارات مهدی رسول پناه مبنی بر اینکه انصاری فرد عمداً شرایطی را فراهم کرده تا کالدرون فسخ کند و نیمه شب با او تماس گرفته و از فرط خوشحالی از بابت نامه فسخ قرارداد با کالدرون بشکن می زد! انصاری فرد که با دو خرید عجیب به نام های اوساگونا و استوکس هزینه های اضافی زیادی به باشگاه تحمیل کرد، هرگز بابت عملکرد خود در دوران کوتاه مدیریتش در پرسپولیس پاسخگو نبوده است.

در واقع او مسبب اصلی تحمیل این بدهی کلان به باشگاه پرسپولیس است چرا که شرایط فسخ قرارداد کالدرونی را فراهم کرد که تیمش را صدرنشین نیم فصل کرده بود و با عدم پرداخت عامدانه به کالدرون مینه جدایی او را فراهم کرد و به محض خروج او از پرسپولیس، با دو بازیکن خارجی به نام های استوکس و اوساگونا قرارداد بست و سنگین ترین قرارداد مربیان داخلی را با جذب یحیی گل محمدی با آن ماجراهایش منعقد کرد تا مشخص شود، پول وجود داشته اما به کالدرون پرداخت نشد تا فسخ کند.

 

 

کلیدواژه : پرسپولیس
دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • ناشناس 16 اردیبهشت 1400 / 10:36 قبل از ظهر

    پس این همه پرسپولیس بدهی داره پس چرا شما کیسه می گید وزیر هست پرسپولیس غمی نداره. این همه بدهکاره پرسپولیس ولی کیسه ها که چاه نفت زدن هیچ بدهی ندارن چون مسعود رو دارن

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید