کد خبر:3540
پ

کاریکاتور جنجالی از ظلم وزیر ورزش به استقلال با الهام از جرج فلوید!

جرج فلوید که در اعتراضات اخیر آمریکا به وحشیانه ترین شکل ممکن توسط پلیس این کشور به قتل رسید دستمایه کاریکاتور جنجالی جدیدی شده که وزیر ورزش به سبک پلیس آمریکا در حال کشتن استقلال و اهدای کاپ به پرسپولیس است! کاریکاتور جنجالی از ظلم وزیر ورزش به استقلال با الهام از جرج فلوید!  

جرج فلوید که در اعتراضات اخیر آمریکا به وحشیانه ترین شکل ممکن توسط پلیس این کشور به قتل رسید دستمایه کاریکاتور جنجالی جدیدی شده که وزیر ورزش به سبک پلیس آمریکا در حال کشتن استقلال و اهدای کاپ به پرسپولیس است!

کاریکاتور جنجالی از ظلم وزیر ورزش به استقلال با الهام از جرج فلوید!

 

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • مهدی 9 تیر 1399 / 10:59 قبل از ظهر

    این کاریکاتور یک حقیقت است. که سالهاست. داره انجام میشه. اما هیچ صدایی هم از نمایندگان مجلس شنیده نمیشه.

    • علیرضا 10 تیر 1399 / 1:31 بعد از ظهر

      تنها شباهتی که به داستان جرج فلوید داره اینکه اون رنگش سیاه بود استقلالی ها سیاهنمایی رو خوب بلدند. البته مکتب خسروانی همجنسباز و قمارباز باید هم با یک پورن استار مقایسه بشه! اول دوستان ۳۶ میلیارد کمک وزیر از جیب پاداش آسیایی پرسپولیس به استقلال رو پس بدن و دوم فرار نکنند بروند ترکیه و توی رختکن قائم نشوند بعد بیان از ظلم وزیری که بقول حاج فتح الله خان ۳۰۰ میلیارد داده بهشون یک جام حذفی با سربریدن از صنعت نفت خریدند! بگویند. اینقدر توهم توطئه رو تکرار کردند خودشون هم باور کردند. مثل طرف که اسم بچه اش رو گذاشت رستم میترسید بغلش کنه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید