کد خبر:32909
پ

کارگزار ۶۰۰ میلیاردی پرسپولیس را باور کنیم؟

در حالی که صحبت از کارگزار ۵۰۰ میلیاردی استقلال واکنش های تهاجمی زیادی را در اردوگاه تیم رقیب به راه انداخته بود و کار به جایی رسیده بود که حتی مدیران پرسپولیس علی رغم اینکه هیچ کارگزار و اسپانسری برای همکاری با آنها جلو نیامده بود و با اعطای تبلیغات محیطی به استقلال نیز مخالف […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

در حالی که صحبت از کارگزار ۵۰۰ میلیاردی استقلال واکنش های تهاجمی زیادی را در اردوگاه تیم رقیب به راه انداخته بود و کار به جایی رسیده بود که حتی مدیران پرسپولیس علی رغم اینکه هیچ کارگزار و اسپانسری برای همکاری با آنها جلو نیامده بود و با اعطای تبلیغات محیطی به استقلال نیز مخالف بودند. اما امروز خبرگزاری تسنیم از کارگزار ۶۰۰ میلیاردی پرسپولیس خبری را منتشر کرد که در صحت و سقم این خبر هنوز جای تردید وجود دارد.

 

کارگزار ۶۰۰ میلیاردی پرسپولیس را باور کنیم؟

در اینکه هواداران پرسپولیس بیشتر از استقلال هستند، جای هیچ بحثی وجود ندارد اما این فاصله قابل توجه نبوده و نیست و به طور کلی ارزش گذاری برند دو باشگاه بر اساس تعداد هواداران دو تیم صورت نمی گیرد که اسپانسر یا کراگزاری بخواهد بر آن مبنا به تیمی منابع مالی تزریق کند.

در روزهایی که سردار اجورلو توانست با توجه به ارتباطاتش کارگزار ۵۰۰ میلیاردی برای استقلال تهیه کند، مزایده باشگاه پرسپولیس برای جذب اسپانسر بی نتیجه ماند و هیچ اسپانسری حاضر نشد حتی به قیمت کف درخواستی باشگاه پرسپولیس یعنی ۳۰۰ میلیارد تومان برای شرکت در مزایده بپردازد و این اتفاق در حالی رخ داده که امروز خبر از کارگزار ۶۰۰ میلیاردی در پرسپولیس می شود!

حال سوال اینجاست این کارگزار که به زودی نام و هویتش مشخص می شود، چند هفته قبل کجا بود که نتوانست کف قیمت پیشنهادی باشگاه پرسپولیس یعنی ۳۰۰ میلیارد را تامین کند؟

به نظر می رسد انتشار این اعداد و ارقام نیز به یک کری زیرپوستی بین دو باشگاه استقلال و پرسپولیس تبدیل شده و اعلام عدد ۶۰۰ میلیارد صرفاً برای تامین جواب ابهاماتی همچون محل تامین بدهی کالدرون و چگونگی بازپرداخت آن مطرح می شود.

حال باید منتظر ماند و دید در هفته آینده باشگاه پرسپولیس چطور در این خصوص اعلام رسمی خواهد کرد و شفاف سازی در خصوص نوع همکاری و مبلغ مورد توافق انجام می شود.

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • رضا 28 آبان 1400 / 10:41 بعد از ظهر

    آقا چرا باور نکنید. تمام بدهی های پرسپولیس از صندوق محرومین داده شده حالا کارگزار با اگاهی از بی بدهی بودن تیم حکومتی وارد شد. ۱ ماه پیش به خاطر بدهی ها نمیامد

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید