کد خبر:5840
پ

کارشناسی داوری فینال حذفی استقلال و تراکتور | اشتباهات داور کمر استقلال را شکست

قضاوت پر حرف و حدیث موعود بنیادی فر در فینال جام حذفی صدای هواداران استقلال را در آورد و بسیاری از کارشناسان داوری نیز معتقد بودند اشتباهات داوری در نتیجه نهایی بازی تاثیر گذار بوده است . در ادامه توجه شما را به کارشناسی داوری فینال حذفی استقلال و تراکتور جلب می نمائیم.   کارشناسی […]

قضاوت پر حرف و حدیث موعود بنیادی فر در فینال جام حذفی صدای هواداران استقلال را در آورد و بسیاری از کارشناسان داوری نیز معتقد بودند اشتباهات داوری در نتیجه نهایی بازی تاثیر گذار بوده است . در ادامه توجه شما را به کارشناسی داوری فینال حذفی استقلال و تراکتور جلب می نمائیم.

 

کارشناسی داوری فینال حذفی استقلال و تراکتور

کارشناسی داوری فینال حذفی استقلال و تراکتور

▪️حسین عسگری: در صحنه گل دوم تراکتور و پیش از اینکه توپ به اشکان دژاگه برسد، داور باید خطای هند بازیکن تراکتور را می‌گرفت. درباره صحنه مشکوک به خطا روی ارسلان مطهری در دقیقه 89 نیز ابتدا دو بازیکن تراکتور، مهاجم استقلال (ارسلان مطهری) را از دو طرف پرس کردند و باعث سرنگونی او شدند. داور در این صحنه باید برای استقلال پنالتی می‌گرفت، اما بازهم اشتباه کرد.

▪️نادر جعفری: با توجه به اهمیت بازی و شرایطی که وجود داشت، داوران خوب قضاوت کردند و در نهایت خونسردی و علیرغم اینکه نیمکت دو تیم سعی در به هم زدن تمرکز داور داشت، بنیاری‌فر به خوبی بازی را کنترل کرد. او با استفاده از کارت‌های به موقع، همراه با تصمیم درست کمک‌هایش بازی را به خوبی قضاوت کرد. در صحنه گل دوم تراکتور با توجه به نزدیکی توپ و برخورد به دست، تصمیم داور درست بود. همچنین در دو مورد رخ داده در دقیقه 89 و در محوطه جریمه تراکتور داور به درستی در صحنه اول تصمیم به ادامه بازی گرفت و در ادامه هم تمارض را به درستی اعلام کرد و به بازیکن استقلال کارت زرد نشان داد.

▪️نوید مظفری: بازی پر برخوردی بود که چند صحنه مشکوک و همچنین یک اخراج سرمربی را داشتیم. در مجموع 5 صحنه مهم در این بازی وجود داشت که یکی از آنها اهمیتش بیشتر بود. خطای هند بازیکن تراکتور روی گل دوم، گرفته نشد که مهم‌ترین صحنه بازی بود. همچنین دو صحنه در دقیقه 89 رخ داد که داور در هر دو صحنه به درستی قضاوت کرد و روی ارسلان مطهری پنالتی رخ نداد.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 7 سپتامبر 2020 / 11:32 ق.ظ

    همگی درست اما افسوس که نوش دارو پس ازمرگ سهراب است تنها امیدی کوچک هست که شاید! دیگر چنین سناریوهای خیانت و ناپاکی درحق تاج بزرگ نبینیم!!!!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید