کد خبر:13631
پ

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با نتیجه 0-0 به پایان رسید و به زعم کارشناسان داوری، تیم داوری این مسابقه شانس آورد که پنالتی پرسپولیس به گل تبدیل نشد.   کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان مظفری کارشناس داوری در خصوص صحنه های حساس این دیدار معتقد است پنالتی اعلام شده به […]

بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان با نتیجه 0-0 به پایان رسید و به زعم کارشناسان داوری، تیم داوری این مسابقه شانس آورد که پنالتی پرسپولیس به گل تبدیل نشد.

 

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

کارشناسی داوری بازی پرسپولیس و نفت مسجد سلیمان

مظفری کارشناس داوری در خصوص صحنه های حساس این دیدار معتقد است پنالتی اعلام شده به سود پرسپولیس به اشتباه اعلام شده و اشکان خورشیدی شانس اورد که اشتباهش در نتیجه نهایی تاثیری نداشته است. مظفری معقد است بشار رسن قبل از رسیدن به دروازه بان، دایو زده و بدون برخورد با دروازه بان خود را به زمین زده که حتی اگر داور کمی سخت گیرانه عمل می کرد، می توانست به واسطه شبیه سازی، کارت زرد به او بدهد که اگر این اتفاق رخ می داد او به دلیل دریافت کارت زرد دوم، از زمین بازی اخراج می شد.

در سایر صحنه های بازی نیز اتفاق خاصی رخ نداد و تنها در یک صحنه در اواخر نیمه اول، کمک داور بازی در اعلام اوت به سود نفت مسجد سلیمان اشتباه کرد و خطا به نفع پرسپولیس اعلام شد.

در نهایت عملکرد تیم داوری این دیدار، خوب ارزیابی می شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید