کد خبر:32494
پ

کارشناسی داوری بازی استقلال و فجرسپاسی | گل مطهری آفساید نبود

کارشناسی داوری فجرسپاسی – استقلال توسط حیدر سلیمانی انجام شد که در ادامه توجه شما را به هایلایت های بحث برانگیز این دیدار جلب می نمائیم.   کارشناسی داوری بازی استقلال و فجرسپاسی | گل مطهری آفساید نبود ▪️در مورد پنالتی که برای استقلال اعلام شد؛ روی خطاهایی که بین مدافع و مهاجم به صورت […]

کارشناسی داوری فجرسپاسی – استقلال توسط حیدر سلیمانی انجام شد که در ادامه توجه شما را به هایلایت های بحث برانگیز این دیدار جلب می نمائیم.

 

کارشناسی داوری بازی استقلال و فجرسپاسی | گل مطهری آفساید نبود

▪️در مورد پنالتی که برای استقلال اعلام شد؛ روی خطاهایی که بین مدافع و مهاجم به صورت همزمان رخ می‌دهد معمولاً به داوران توصیه می‌شود که خطای مهاجم را به نفع مدافع اعلام کند نه اینکه پنالتی بگیرند. این صحنه خطای همزمان بین دانشگر و بازیکن فجرسپاسی بود و آنها همدیگر را گرفته بودند داور در این صحنه خطا اعلام کرد که نمی‌شود به او خرده گرفت اما اگر به نفع مدافع می‌گرفت خیلی بهتر بود ولی به هر حال تشخیص داور مسابقه این بوده است.

▪️در دقیقه 71 یکبار دیگر به گل رسید بر اساس تصاویر تلویزیونی دریافت‌کننده و ضربه‌زننده در یک قاب نیستند که بتوان به صورت دقیق آن را بررسی کرد اما احساس من این است که دریافت‌کننده توپ که توپ را با سینه به ضربه‌زننده سپرد بین مدافعین فجر قرار دارد. در واقع می‌توان گفت آفساید اشتباه گرفته شده ضمن اینکه زننده گل نیز اصلا در آفساید قرار نداشت. من فکر می‌کنم در این صحنه کمک داور عجله کرد.

▪️سلیمانی در مورد اعتراض اعضای تیم فجرسپاسی به صحنه مشکوک در محوطه جریمه استقلال که در لحظات پایانی بازی رخ داد گفت: این صحنه پنالتی نبود چون بازیکن استقلال ابتدا توپ را می‌زند و بعد برخوردی صورت می‌گیرد که البته اجتناب‌ناپذیر است.

▪️کارشناس داوری در مورد گل فجرسپاسی عنوان کرد: این گل سالم بود قبل از اینکه دروازه‌بان استقلال به توپ برسد بازیکن فجر آن را با سر زده بود.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • رضا 5 نوامبر 2021 / 7:57 ب.ظ

    حسینی واقعا در کرنرها ضعیفه .لجبازی مجیدی در بازی دادن به رضاوند و‌حسینی کار دستش داد. مظاهری تو کرنرها عالیه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید