کد خبر:47196
پ

کارشناسی بازی جنجالی پرسپولیس و هوادار: بازی را برای پرسپولیس در آوردند!

در حالی که رقابت شانه به شانه صدرنشینان لیگ برتر لزوم دقت بیشتر قضاوت ها در بازی های آخر لیگ را بیشتر کرده، اما در کمال تعجب در دیدار پرسپولیس و هوادار، اشتباهات سریالی و تاثیرگذار داوری همگی به سود پرسپولیس رقم خورد! کارشناسی بازی جنجالی پرسپولیس و هوادار: بازی را برای پرسپولیس در آوردند! […]

در حالی که رقابت شانه به شانه صدرنشینان لیگ برتر لزوم دقت بیشتر قضاوت ها در بازی های آخر لیگ را بیشتر کرده، اما در کمال تعجب در دیدار پرسپولیس و هوادار، اشتباهات سریالی و تاثیرگذار داوری همگی به سود پرسپولیس رقم خورد!

کارشناسی بازی جنجالی پرسپولیس و هوادار: بازی را برای پرسپولیس در آوردند!

کارشناسی بازی جنجالی پرسپولیس و هوادار: بازی را برای پرسپولیس در آوردند!

نوذر رودنیل کارشناس داوری در این خصوص گفت:

گل دوم پرسپولیس صددرصد آفساید بود؛ دانیال اسماعیلی‌فر در منطقه آفساید قرار داشت و در این صحنه داور باید گل را مردود اعلام می‌کرد. من متاسفم به عنوان کارشناس داوری وقتی یکی از بازی‌های مهم و حساس لیگ برتر را مورد آنالیز قرار می‌دهم به این واقعیت می‌رسم که بازی پرسپولیس و هوادار فقط و فقط ۵۴ دقیقه زمان مفید داشت! امید عالیشاه در دقیقه چهارم بازی باید از سوی حسن اکرمی کارت زرد دریافت می‌کرد، خطای این کاپیتان پرسپولیس مستحق جریمه شخص بود. در دقیقه ۸۸ نیز عالیشاه به درستی کارت زرد دریافت کرد و اگر اکرمی در دقیقه چهارم اشتباه نمی‌کرد این بازیکن باید از زمین اخراج می‌شد. در دقیقه ۲۴ کمک داور اول بازی به اشتباه به ضرر تیم هوادار آفساید گرفت. مدافع پرسپولیس آفساید را پر کرده بود و او باید اجازه می‌داد تا بازی ادامه پیدا کند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید