کد خبر:9398
پ

کابوس هواداران پرسپولیس در فینال در حال تبدیل شدن به واقعیت

امروز و فردا در باشگاه پرسپولیس اتفاقات مهمی رخ می دهد؛ در حالی که همه توجه علاقه مندان به تیم پرسپولیس معطوف به پرداخت طلب برانکو شده است، از گوشه و کنار شنیده می شود شجاع خلیل زاده و بشار رسن نیز از این تیم جدا خواهند شد که اگر این اتفاق رخ دهد، کابوس […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

امروز و فردا در باشگاه پرسپولیس اتفاقات مهمی رخ می دهد؛ در حالی که همه توجه علاقه مندان به تیم پرسپولیس معطوف به پرداخت طلب برانکو شده است، از گوشه و کنار شنیده می شود شجاع خلیل زاده و بشار رسن نیز از این تیم جدا خواهند شد که اگر این اتفاق رخ دهد، کابوس هواداران پرسپولیس در فینال لیگ قهرمانان آسیا تکمیل خواهد شد چرا که با اخراج احسان پهلون در بازی مقابل النصر و محرومیت عیسی آل کثیر در فینال و همچنین کارت زردی که موجب محرومیت وحید امیری از فینال لیگ قهرمانان آسیا شد؛ احتمالاً این تیم با نصف توان خود می بایست در مقابل نماینده شرق آسیا صف آرایی کند که اتفاق خوشایندی برای یحیی گل محمدی و هواداران پرسپولیس محسوب نمی شود.

 

کابوس هواداران پرسپولیس در فینال در حال تبدیل شدن به واقعیت

اما کابوس هواداران پرسپولیس این روزها به شکایت النصر و نبود چند بازیکن اصلی در فینال لیگ قهرمانان آسیا منتهی نمی شود چرا که تا چند روز دیگر، احتمالاً حکم کسر ۶ امتیاز از این تیم از سوی فیفا صادر خواهد شد و پرسپولیس باید لیگ را با ۶ امتیاز منفی شروع کند که بدترین خبر ممکن برای هواداران این تیم در شروع رقابتهای لیگ برتر در فصل ۹۹/۱۴۰۰ است.

 

در اخبار امروز داشتیم که بشار رسن و شجاع خلیل زاده با دو پیشنهاد جدی از تیم های قطری مواجه شده اند و باید دید عدم پرداخت مطالبات این دو بازیکن منجر به فسخ قراردادشان با باشگاه می شود یا خیر؟

کلیدواژه : پرسپولیس

دیدگاه کاربران 3 دیدگاه
  • ناشناس 20 مهر 1399 / 6:49 بعد از ظهر

    مطمئنی تا حالا فوتبال دیدی کجا از استقلال امتیاز کم شد در ضمن شما ۵ سال با ۱۵ امتیاز عقبتر داردی زر میزنید

  • ناشناس 20 مهر 1399 / 6:48 بعد از ظهر

    تاج ایران و افتخار آسیا خخخخخخخ ریدم به استقلال و ههوادارای عوضیش دیگه گوه نخوریا

  • تاج 20 مهر 1399 / 4:41 بعد از ظهر

    به درک! مگه از تاج ایران و فخر آسیا عزیزترند!؟ مگر چندفصل پیش امتیاز از تاج کسر نشد و همان امتیاز جلو قهرمانی تاج البته به علاوه ناداوری های هدفمند را نگرفت!؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید