کد خبر:33769
پ

چرا شکایت نساجی از استقلال به جایی نخواهد رسید؟

درست دقایقی پس از اعلام 3 بر 0 شدن نتایج بازی گل گهر با حریفانش در دیدارهایی که از اریک بوکوم استفاده کرده، موج جدید رسانه ای منتسب به یک باشگاه خاص و همیشه طلبکار به راه افتاد که این روزها در نقش وکیل مدافع تیمهایی همچون گل گهر و نساجی عمل کرده و از […]

درست دقایقی پس از اعلام 3 بر 0 شدن نتایج بازی گل گهر با حریفانش در دیدارهایی که از اریک بوکوم استفاده کرده، موج جدید رسانه ای منتسب به یک باشگاه خاص و همیشه طلبکار به راه افتاد که این روزها در نقش وکیل مدافع تیمهایی همچون گل گهر و نساجی عمل کرده و از تریبون هایی که در اختیار دارد، به جریان سازی و جوسازی علیه تیم های مدعی قهرمانی و فدراسیون فوتبال می پردازد.

 

چرا شکایت نساجی از استقلال به جایی نخواهد رسید؟

شاید دوستان فراموش کرده اند که در مقطعی که ادارات، سینماها و … به خاطر موج دوم کرونا تعطیل شدند و  15 تیم خواستار لغو لیگ در هفته های انتهایی بودند،  تنها یک تیم خواهان ادامه لیگ در پیک  کرونا در ایران بود و در آن روز آقایان فوتبال اروپا را دنبال می کردند و خواستار ادامه لیگ به سبک لیگ های اروپایی شدند. اما امروز همان آقایان مدعی هستند که وقتی سینماها، ادارات و … باز شده اند چرا تماشاگران را به استادیوم راه نمی دهند تا آن تیم خاص از امتیاز میزبانی خود استفاده کند؟! آقایان همیشه طلبکار امروز احتمالاً خود را به نشنیدن اخبار لغو بازیهای لیگ انگلیس به واسطه مثبت شدن تست کرونای بازیکنان و حتی تماشاگران زده اند و دیگر فوتبال اروپا را الگوی خود قرار نمی دهند. همین موضع متناقض نشان از نان به نرخ روز خوردن برخی تیم ها و مسئولین آنهاست که این روزها وقتی دو وزیر حامی خود را از دست رفته می بینند، در آوردگاه فضای مجازی و بعضاً مصاحبه ها تلویزیونی و تریبون های رایگانی که در اختیارشان قرار داده می شود، با شدت بیشتری به وارونه نمایی اتفاقات و بعضاً مظلوم نمایی می پردازند و به مسائلی ورود می کنند که هیچ ارتباطی به آنها نداشته و ندارد.

آقایان که به دخالت در امور سایر باشگاه ها و اعتراض به داوری عادت کرده اند، پس از جوسازی سنگین علیه رای کمیته انضباطی در خصوص بازیکن غیرمجاز گل گهر، به شکایت باشگاه نساجی از استقلال در خصوص بازیکنان خارجی این تیم پرداخته اند تا شاید از این حیث آبی برای آنها داغ شود و فاصله امتیازی با تیمشان کمتر شود.

اما با پیگیری قوی معاونت حقوقی استقلال به نظر می رسد این توطئه نیز به جایی نخواهد رسید چرا که علی رغم جوسازی صادق درودگر که از همکاران جناب حسین قدوسی در رسانه های مختلف بوده و ارادت ویژه ای نیز به تیم محبوب آقایان دارد، باشگاه استقلال فراتر از ضمانت نامه بانکی نزد سازمان لیگ قرار داده و با سند ملکی 90 میلیاردی، جای هیچ بحثی برای بازی این دو بازیکن در لیگ باقی نمانده است و حتی ممانعت از بازی این دو بازیکن در بازی مقابل صنعت نفت نیز شیطنت آقایان در این زمینه محسوب می شود که با ورود وزارت ورزش، این موضوع فیصله پیدا کرد چرا که اساساً خواسته سازمان لیگ در این خصوص غیرمنطقی بود و باشگاه استقلال تضمینی فراتر از آنچه سازمان لیگ درخواست کرده بود، نزد سازمان لیگ قرار داده بود که جای هیچ حرف و حدیثی باقی نماند.

 

پی نوشت: تمام ادعای باشگاه نساجی بر پایه صحبتهای صادق درودگر در برنامه زنده تلویزیونی است که بعدها مشخص شد، بسیاری از ادعاهای ایشان در همان برنامه زنده نیز غلط از آب در آمد و به نظر می رسد در این مورد نیز چنین اتفاقی رخ دهد چرا که موضع صادق درودگر با باشگاه استقلال پس از شکست در مناظره تلویزیونی و البته گرایش رنگی ایشان مشخص است و صرفاً یک صحبت بدون پایه و اساس نمی تواند ملاک تصمیم گیری کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال باشد. سازمان لیگ از باشگاه استقلال درخواست ضمانت کرده، این باشگاه نیز چندین برابر ضمانت درخواست شده در اختیار سازمان لیگ قرار داده است. حال اینکه نوع ضمانت مذکور از جنس ضمانت نامه بانکی نبوده، چندان صورت مسئله تغییری ایجاد نمی کند چرا که این قضیه شبیه به ضمانت با چک یا سفته است که از نظر قانونی هر دو وجاهت قانونی لازم را دارا هستند.

 

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • هادی 17 دسامبر 2021 / 9:24 ب.ظ

    چرا فدداسیون بخاطر اعتراض پیروزی چیها خطیر رو پست ندادند و فدراسون علنا گفتوبخاط اینکه هوادار پیروزی ناراحت نشه خطیر رو پست ندادیم ولی بخاطر هوادار استقلال این درودگر رو برنمیدارن

  • رضا 17 دسامبر 2021 / 4:01 ب.ظ

    پرسپولیس ها فاسد دارن آتش می گیرن و اعتراضشون به این قضیه به خاطر اینه که میخوان تاجیکها را قبل از نیم فصل بازی بدن و تیمهای دیکه شکایت نکنن. تا اونام‌ ۳ بر ۰ ببازند. تاجیکها حف بازی تا نیم فصل دوم را ندارند چون آزاد نبودند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید