کد خبر:10936
پ

چرا استقلال به جای باز کردن پنجره نقل و انتقالات به سراغ جذب نادری رفت؟

استقلالی ها مدت زیادی است که از بی پولی می نالند. بی پولی ای که تا الان ضربات مهلکی به استقلال زده و آخرین آن هم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی آبی ها به دلیل عدم پرداخت مطالبات وینفرد شفر بود. همچنین استقلال باید به باشگاه پاختاکور ازبکستان هم به دلیل جذب ایسما در […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

استقلالی ها مدت زیادی است که از بی پولی می نالند. بی پولی ای که تا الان ضربات مهلکی به استقلال زده و آخرین آن هم بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی آبی ها به دلیل عدم پرداخت مطالبات وینفرد شفر بود. همچنین استقلال باید به باشگاه پاختاکور ازبکستان هم به دلیل جذب ایسما در دو فصل قبل، پول پرداخت کند که هیچ کدام تاکنون به طور کامل صورت نپذیرفته است.

 

چرا استقلال به جای باز کردن پنجره نقل و انتقالات به سراغ جذب نادری رفت؟

در این میان اما استقلالی ها دست به کاری بزرگ زدند و محمد نادری، مدافع چپ فصل قبل پرسپولیس را به خدمت گرفتند. انتقالی که هزینه قابل توجهی را روی دست آبی ها گذاشت چرا که استقلال فقط برای صدور رضایت نامه نادری ۱۵۰ هزار دلار به باشگاه بلژیکی پرداخت کرده و احتمالا هم رقم قابل توجهی را به خود نادری داده.

حالا سوال اصلی اینجاست که آیا بهتر نبود تمامی منابع مالی آبی ها و قدرت اقتصادی شان برای بازگشایی پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسیج می شد؟ چرا که اگر آن پنجره باز نشود، حکایت لیگ قهرمانان آسیا و عدم امکان استفاده از بازیکنان جدید در لیگ بیستم هم تکرار می شود و محمد نادری هم به سرنوشت چهره هایی نظیر رشید مظاهری، داریوش شجاعیان، بابک مرادی و… دچار می شود و نمی تواند با پیراهن استقلال به زمین برود.

یا به عنوان مثال، هرویه میلیچ که یکی از مردان تاثیرگذار و باکیفیت استقلال در فصل قبل بود و از قضا پست یکسانی هم با محمد نادری دارد، مدتی است که با استقلال بر سر مسائل مالی اختلاف دارد و آبی ها ظاهرا به سختی و با پرداخت بخشی از مطالباتش او را راضی کرده اند که به ایران بازگردد. اتفاقی که البته هنوز نیفتاده و مشخص نیست درنهایت چه پیش بیاید. شاید برای استقلال بهتر این بود که چنین هزینه ای را ابتدا صرف قطعی کردن باقی ماندن ستاره هایش مثل میلیچ می کرد و بعد به فکر جذب بازیکن جدید می افتاد چرا که اگر آبی ها در نهایت ستارگان تاثیرگذار فصل قبل خود مثل میلیچ، دیاباته و علی کریمی را حفظ نکنند، بعید است تنها خریدهای تازه بتوانند بار این تیم را به دوش بکشند.

دیدگاه کاربران 1 دیدگاه
  • تاج 4 آبان 1399 / 7:40 بعد از ظهر

    کاملا موافقم و در نظر دوروز پیشم هم عنوان کردم میلیچ خیلی باکیفیت تر و بهتر هست درحالی که جایگزین های خوبی هم داره زکی پور و متین زاده چرا دراین اوضاع بحرانی و بی پولی بجای بازکردن پنجره و دادن طلب شفر و پسرش و جباروف و پاختاکور و طلبکارهای داخلی و پادوانی مظلوم و حقوق عقب افتاده میلیچ بااین نادری اونم (یکساله) بستن!!!!؟؟؟؟ خدابخیر کنه سعادتمند و فتحی و افتخاری های دگر درراهند!؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید