کد خبر:4856
پ

پیشکسوت استقلال پیروانی را با خاک یکسان کرد: او چیپ و بی ارزش است

پیروز قربانی مدافع سابق استقلال در واکنش به صحبتهای عجیب افشین پیروانی در آستانه دربی جام حذفی موارد جنجالی را به زبان آورد.   پیروانی شخصیت پرسپولیس را پایین می‌آورد.پیروانی به هر شکلی می‌خواهد محبوب هواداران باشد. افرادی مثل یحیی گل‌محمدی و کریم باقری شخصیتی دارند که هواداران استقلال هم برای آنها احترام قائل‌ هستند […]

پیروز قربانی مدافع سابق استقلال در واکنش به صحبتهای عجیب افشین پیروانی در آستانه دربی جام حذفی موارد جنجالی را به زبان آورد.

 

پیروانی شخصیت پرسپولیس را پایین می‌آورد.پیروانی به هر شکلی می‌خواهد محبوب هواداران باشد.

افرادی مثل یحیی گل‌محمدی و کریم باقری شخصیتی دارند که هواداران استقلال هم برای آنها احترام قائل‌ هستند و من شخصاً به احترام آنها می‌ایستم. متاسفانه افشین پیروانی شأن و شخصیت پرسپولیس را پایین آورده است. همه توهین را بلدند، اما بهتر است به یکدیگر احترام بگذاریم.

اینکه بخواهیم برای راضی کردن ۵۰۰ نفر، ده‌ها میلیون هوادار استقلال را ناراحت کنیم، باعث پایین آمدن شخصیت ما می‌شود. متاسفانه پیروانی حرکاتی در جشن قهرمانی پرسپولیس انجام داد که درست نبود. او حرف‌هایی می‌زند که شخصیت خودش و باشگاه را پایین می‌آورد و حتی بازیکنان هم علیه او در فضای مجای پست می‌گذارند. اینکه بخواهیم به هر شکلی برای هواداران محبوب شویم، درست نیست.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید