کد خبر:1887
پ

پیشکسوت پرسپولیس: 10 امتیاز حاشیه امن برای قهرمانی نیست/ پرسپولیس تبانی کرد!

علی اصغر مدیر روستا که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد در خصوص حواشی این روزهای فوتبال ایران صحبتهای جالبی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید.   در خصوص شرایط حال حاضر فوتبال ایران اظهار داشت: فوتبال فضای مناسبی ندارد. به قدری خطاها و فسادها زیاد شده است که اخلاق […]

علی اصغر مدیر روستا که سابقه بازی در تیم پرسپولیس را در کارنامه دارد در خصوص حواشی این روزهای فوتبال ایران صحبتهای جالبی را مطرح کرد که در ادامه می خوانید.

 

پیشکسوت پرسپولیس: 10 امتیاز حاشیه امن برای قهرمانی نیست/ پرسپولیس تبانی کرد!

در خصوص شرایط حال حاضر فوتبال ایران اظهار داشت: فوتبال فضای مناسبی ندارد. به قدری خطاها و فسادها زیاد شده است که اخلاق و منش را زیر پا گذاشتیم. از وقتی فوتبال حرفه‌ای شد و مدیر برنامه‌ها جای بازیکن‌ها حرف زدند احترام‌ها از بین رفته است. وقتی پول زیاد جای همه چیز را می‌گیرد این فسادها در فوتبال رخ می‌دهد.

وی در رابطه با شروع مسابقات فوتبال عنوان کرد: باید کار کارشناسی انجام شود و منتظر تصمیم AFC و FIFA ماند. اگر قرار شد فدارسیون فوتبال تصمیم نهایی را بگیرد با استفاده از چند کارشناس بی طرف و لایق این تصمیم را نهایی کند. خیلی از تیم‌ها ادعای قهرمانی و سهمیه آسیا دارند. خیلی از تیم ها در شرایط سقوط هستند. هر تصمیمی گرفته شود اجحاف در قبال دیگر تیم ها است. باید لیگ بعدی را با 18 تیم شروع شود کنیم و تیم‌های قهرمان لیگ یک را به لیگ برتر اضافه کنیم. فکر می‌کنم این شرایط برای تیم های لیگ یکی منصفانه باشد.

وی افزود: اختلافی که پرسپولیس دارد با دیگر تیم‌ها خیلی زیاد است و می‌توانند پوکر قهرمانی کند اما روی دیگر فوتبال مشخص نیست. 10 امتیاز حاشیه امنی برای دیگر تیم‌ها نیست. تیم بهمن 13 امتیاز اختلاف داشت و آن سال پرسپولیس قهرمان شد. البته آن سال‌ها تبانی زیادی انجام شد. در هر صورت باید تصمیمی گرفته شود که به قول قدیمی‌ها نه سیخ بسوزد نه کباب. اگر جایی را اعلام می‌کنند که سفید است می‌توانند در آنجا چهار تیم بالای جدول و پایین جدول را ببرند و قهرمان و سقوط کننده را مشخص کنند.

مدیر روستا در مورد خصوصی سازی در فوتبال بخصوص تیم‌های استقلال و پرسپولیس عنوان کرد: بعید می‌دانم خصوص سازی در این تیم‌ها صورت بگیرد. سال‌ها است در مورد این موضوع صحبت می‌شود ولی اتفاق نمی‌افتاد. اگر زیر ساخت فراهم نشود مثل سال‌های گذشته بخش خصوصی می‌آید و فرار می‌کند. این دو تیم بدهی‌های سنگینی دارند که اگر دولت پشت آنها نبود تا الان زمین خورده بودند. هرکس می‌خواهد این تیم‌ها را بگیرد باید خیلی قوی باشد تا دوام بیاورد.

وی خاطرنشان کرد: در این روزهای عزیز برای مردم و تمام حافظان سلامتی آرزوی سلامتی دارم.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید