کد خبر:24308
پ

پیشکسوت جنجالی استقلال با بولدوزر از روی پرسپولیس رد شد

مهدی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه استقلال که همواره برای تیم پرسپولیس کُری می‌خواند در جدیدترین مصاحبه خود نیز علاوه بر تمجيد از عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی کنايه ای به قرمزپوشان پایتخت زده است. متن کامل صحبت‌های فنونی زاده را در ادامه مشاهده می‌فرمائید : شرایط استقلال در فصل جدید لیگ قهرمانان را چطور ارزیابی کردید؟ به نظر من تیم […]

بنر جام جهانی اپلیکیشن بتاکاپ

مهدی فنونی زاده، پیشکسوت باشگاه استقلال که همواره برای تیم پرسپولیس کُری می‌خواند در جدیدترین مصاحبه خود نیز علاوه بر تمجيد از عملکرد شاگردان فرهاد مجیدی کنايه ای به قرمزپوشان پایتخت زده است. متن کامل صحبت‌های فنونی زاده را در ادامه مشاهده می‌فرمائید :

شرایط استقلال در فصل جدید لیگ قهرمانان را چطور ارزیابی کردید؟
به نظر من تیم غوغا کرده است. فقط خدا کند که غرور آنها را نگیرد. این بدترین چیزی است که استقلال تصور کند می‌تواند به همه تیم‌ها سه یا چهار گل بزند. اگر غرور استقلال را نگیرد این تیم می‌تواند تا مراحل بالا به سادگی برود. البته یک نکته را نباید فراموش کرد.

چه نکته‌ای؟
این که تیم استقلال این پیروزی‌ها را مدیون هوادارانش است. البته قبول داریم که کادرفنی زحمت می‌کشد. در آن حرفی نیست، ولی سرمایه اصلی باشگاه هواداران هستند که در همه این مدت پشت تیم بودند و با دلگرمی‌دادن به کادر فنی و بازیکنان باعث شدند استقلال امروز این نتایج را کسب کند. البته نقش باشگاه هم مهم است.

باشگاه چه کمکی کرده است؟
باشگاه هم انصافاً در این مدت هر کاری کادرفنی خواسته برایش انجام دادند. در واقع مدیریت باشگاه دربست در اختیار کادر فنی بوده است. هر وقت پول خواستند، دادند. بازیکنی رفته بود و قهر کرده بود او را برگرداندند. گفتند هیچ کس سر تمرینات نیاید، لیدرها را هم از حضور در تمرینات منع کردند. دیگر این کادر فنی چه می‌خواست که باشگاه در اختیارش نگذاشت!

گروه استقلال را چطور ارزیابی می‌کنید؟
به خدا اگر پرسپولیس در این گروه قرار داشت الان یک امتیاز هم نگرفته بود.

اما برخی مسئولان سابقه باشگاه پرسپولیس در صفحات مجازی عنوان کردند که از قبل گفته بودند گروه استقلال آسان ترین گروه غرب آسیا است. واقعا اینطور است؟
به خدا قسم اگر پرسپولیس در گروه الدحیل، الشرطه و الاهلی بود تا الان یک امتیاز هم نداشت. آنها خودشان در گروه هندی‌ها با تیم راج‎کاپور بازی می‌کنند که تازه اولین بار است در لیگ آسیا حضور پیدا کرده! ولی دیدیم که چطور به سختی با نتیجه دو بر یک هندی‌ها را شکست دادند.

نقش کادر فنی استقلال در این موفقیت‌ها چقدر پررنگ است؟
قطعاً فرهاد مجیدی و فراز کمالوند نقش مهمی‌در این نتایج داشته‌اند ولی من شاید بتوانم بگویم که نقش فراز حتی بیشتر از مجیدی است. مجیدی در دوره ای که مربی تیم امید بود بازهم ازهمین کمالوند مشاوره می‌گرفت. فراز کمالوند را از قدیم می‌شناسم و می‌دانم چه مربی باهوشی است. تجربیاتی که کمالوند داشته حالا به کمک فرهاد مجیدی آمده. استقلال انصافاً خوب بازی می‌کند.

شیوه بازی استقلال را می‌ پسندید؟
استقلال برخلاف پرسپولیس که در مسابقاتش یلخی بازی می‌کند و هیچ تاکتیک درست و حسابی ندارد دائم در طول یک مسابقه در حال تغییر تاکتیک است. ما در یک ۹۰ دقیقه شاهد تغییر ۳ تا ۴ سیستم در ترکیب تیم استقلال هستیم.

شما فکر می‌کنید استقلال و پرسپولیس در این دوره با هم روبرو می‌شوند؟
امیدوارم این اتفاق در روز فینال غرب آسیا رخ بدهد تا پرسپولیسی‌ها بفهمند فوتبال در سطح بین المللی چه تفاوت‌هایی دارد! زودتر از آن فایده ای ندارد.

حرف آخر؟
امیدوارم نتایج خوب تیم همچنان تداوم داشته باشد تا هواداران خوشحال باشند.

کلیدواژه : استقلال

دیدگاه کاربران 2 دیدگاه
  • تاج 22 آوریل 2021 / 9:29 ب.ظ

    اژدرافکن تاج همییییییئشه میزنه وسطش. حقیقت برای لنگی جماعت تلخه خاک قند هم میشه بریزن توی شیافتشون…….😂

  • گوران 22 آوریل 2021 / 5:16 ب.ظ

    افیونی توماه رمضان قسم دروغ گفت . بابا بش برسونید

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید