کد خبر:13496
پ

پیشنهاد سنگین سپاهان برای جذب عیسی آل کثیر

  عیسی آل‌کثیر مهاجم زحمتکش و تأثیرگذاری است که نقش به سزایی در موفقیت و صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و به خاطر یک سوءتفاهم محروم شد. او درطول این رقابت‌ها با انگشت پای شکسته و به ضرب و زور آمپول برای تیمش بازی کرد و گل زد. خوشحال‌کننده است که چنین بازیکن […]

 

عیسی آل‌کثیر مهاجم زحمتکش و تأثیرگذاری است که نقش به سزایی در موفقیت و صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و به خاطر یک سوءتفاهم محروم شد. او درطول این رقابت‌ها با انگشت پای شکسته و به ضرب و زور آمپول برای تیمش بازی کرد و گل زد. خوشحال‌کننده است که چنین بازیکن باتعصبی همه پول قرارداد ۳ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومانی خودش را بگیرد. باشگاه پرسپولیس تصمیم گرفته بود با خرید شاهین طاهرخانی این مهاجم جنوبی را از لیست خارج کند. بر همین اساس هم روز آخر نقل و انتقالات (‌۲۸ آبان‌ماه) عیسی آل‌کثیر به باشگاه فرا خوانده شد اما با منتفی شدن حضور مدافع فصل گذشته استقلال در پرسپولیس این مهاجم زحمتکش حفظ شد.

 

پیشنهاد سنگین سپاهان برای جذب عیسی آل کثیر

پیشنهاد سنگین سپاهان برای جذب عیسی آل کثیر
در واقع اگر پرسپولیسی‌ها موفق به خرید حجت حق‌وردی یا شاهین طاهرخانی می‌شدند قطعاً عیسی آل‌کثیر از لیست این تیم خارج می‌شد. از آنجایی که عیسی آل‌کثیر ۶ ماه محروم شده و در این مدت نسبتاً طولانی قادر به همراهی پرسپولیس نیست طبیعی بود این باشگاه خواستار تخفیف از آل‌کثیر می‌شد که شد! البته این پیشنهاد با مخالفت عیسی آل‌کثیر مواجه شد که قبل از شروع لیگ قهرمانان پیشنهاد سنگین سپاهان و شخص محرم نویدکیا را نادیده گرفت و با کمتر از نصف آن پرسپولیسی شد. آل‌کثیر و برادر پرسپولیسی او که در جلسه با مدیران وقت پرسپولیس و مسئولان نقل و انتقالات این تیم شرکت کرده بودند حتی صدای پیشنهاد سرمربی جوان سپاهان را هم پخش کردند اما در نهایت به خاطر علاقه به رنگ قرمز با تیم مدافع عنوان قهرمانی قرارداد بستند، بنابراین طبیعی بود پیشنهاد تخفیف ۵۰ درصدی با مخالفت عیسی آل‌کثیر مواجه شده و به امضا نرسد. بر کسی پوشیده نیست در هر مذاکره‌ای برای عقد قرارداد یا مورد مشابه آل‌کثیر، باشگاه دنبال منافع خود باشد و بازیکن هم همین‌طور! طرفین مذاکره می‌کنند و پیشنهادات خود را به قول معروف روی میز می‌گذارند اما در نهایت بر سر یک قرارداد واحد به توافق می‌رسند.

 37984

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید