کد خبر:22541
پ

پیراهن تیم ملی برای مهدی قایدی گشاد بود | برخورد جدی مجیدی با نیمار استقلال

در حالی که مسئولین بارها و بارها از پرهیز سفر در ایام نوروز و تردد به مکان های عمومی صحبت کرده بودند دو بازیکن استقلال یعنی مهدی قایدی و سیاوش یزدانی بدون توجه به پروتکل های بهداشتی در چند روز گذشته خود را در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دادند و در آستانه شروع […]

در حالی که مسئولین بارها و بارها از پرهیز سفر در ایام نوروز و تردد به مکان های عمومی صحبت کرده بودند دو بازیکن استقلال یعنی مهدی قایدی و سیاوش یزدانی بدون توجه به پروتکل های بهداشتی در چند روز گذشته خود را در معرض ابتلا به ویروس کرونا قرار دادند و در آستانه شروع لیگ برتر و شروع بازیهای لیگ قهرمانان آسیا، یک معضل فکری بزرگ برای کادر فنی جدید استقلال به وجود آوردند.

 

پیراهن تیم ملی برای مهدی قایدی گشاد بود | برخورد جدی مجیدی با نیمار استقلال

پیراهن تیم ملی برای مهدی قایدی گشاد بود | برخورد جدی مجیدی با نیمار استقلال

قایدی که به تیم ملی هم دعوت شده بود به سادگی از فهرست تیم ملی خط خورد و سجاد شهباززاده جایگین وی شد و هنوز وضعیت سیاوش یزدانی که چند رو گذشته را با قایدی گذرانده مشخص نشده و نتیجه تست او به ودی مشخص می شود.

کادر فنی استقلال به بازیکنان استقلال هشدار داده بود که هر بازیکنی نسبت به ابتلایش به کرونا بی تفاوت باشد و اصول حره ای را رعایت نکند با جریمه مالی و کسر از قراردادش مواجه خواهد شد و حال باید منتظر ماند و دید چه جریمه ای در انتظار دو بازیکن فوق که بدون مسئولیت پذیری در این ایام در مکان های عمومی ظاهر شدند، در نظر گرفته خواهد شد.

 

بر هیچکس پوشیده نیست که هیچکس دلش نمی خواهد به کرونا مبتلا شود اما ماه هاست  که خبری مبنی بر ابتلای بازیکنان حره ای فوتبال جهان به کرونا مخابره نشده است و این موضوع به واسطه رعایت دقیق پروتکل های بهداشتی توسط آنهاست چرا که بازیکنان با قرارداد حرفه ای که با باشگاه بسته اند، موظف به حفظ خود ا این ویروس در خارج از محیط های تحت نظر باشگاه هستند. مربیان تیم های مختلف بر روی پتانسیل فنی هر بازیکن در بازیهای پیش رو حساب با کرده و اگر قرار باشد هر بازیکنی با بی ملاحظگی، موجب غیبت خود در بازیهای آتی تیم شود، قطعاً مستوجب جریمه خواهد بود.

 

قایدی و یزدانی در این قضیه نشان دادند چقدر آماتور به موضضوع نگاه می کنند و به واقع پیراهن تیم ملی برای بایکنی همچون مهدی قایدی با این تفکر بچه گانه گشاد بود.

دیدگاه کاربران 6 دیدگاه
 • استقلال 24 مارس 2021 / 12:21 ق.ظ

  امیدوارم زود تر خوب بشه و برگرده ولی کار اشتباهی کرده که تو این اوضاع مسافرت رفته ولی به جای این حرفا دعا کنین زود ت. خوب بشه

 • علی 23 مارس 2021 / 10:20 ب.ظ

  چقدر جالب متن مینویسید بخدا.درسته پیراهنه تیم ملی واسه خیلیا گشاده ولی حرمت قلم نویسی و خبرنگاری رو هم خیلیا مثل همین آقای صدری نگه نمیدارند.انصاف در قلم بزرگترین رُکن یه خبرنگاره که متاسفانه آقای صدری رعایتش نمیکنه.مهدی قائدی در حال حاضر بهترین وینگره ایرانه ولی یه عده خبرنگارِ معلوم الحال که طرفداران تیم خاص هم هستند،چشمِ دیدنه مهدی قائدی رو ندارند و اینطوری وطن فروشی میکنند

 • ناشناس 23 مارس 2021 / 7:17 ب.ظ

  نیمار خخخخخخخخ دروغ 13, رو گفتی دمت گرم آقای صدری

  • ابی 23 مارس 2021 / 8:43 ب.ظ

   نیمار ایرانی همونیه که تو دربی هی براتون تونل باز میکنه؟ آها اوکی اوکی 😁

 • استراماچونی 23 مارس 2021 / 6:07 ب.ظ

  پیراهن استقلال هم براش گشاده در حال حاضر

  • ناشناس 24 مارس 2021 / 12:43 ب.ظ

   تونل امیری لای پای اون کاپیتان دوپینگیتون باز کرد،البته براش افتخار بالاخره امیری به پیکه هم لایی زده بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید