کد خبر:4523
پ

پیام تهدیدآمیز وکیل برانکو به پرسپولیسی ها: منتظر مجازات سنگین فیفا باشید

دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکویچ در گفتگوی اخیر خود با خبرگزاری ایسنا مدعی شده که کار از دست او و موکلش خارج شده و از این پس کار پرسپولیس با کمیته انضباطی فیفا خواهد بود. بتاکاپ – امروز آخرین فرصت کمیته انضباطی بود. باشگاه تا این لحظه به برانکو ۱۵درصد ، زلاتکو ۵ درصد ، […]

دارو بوشیچ وکیل برانکو ایوانکویچ در گفتگوی اخیر خود با خبرگزاری ایسنا مدعی شده که کار از دست او و موکلش خارج شده و از این پس کار پرسپولیس با کمیته انضباطی فیفا خواهد بود.

بتاکاپ – امروز آخرین فرصت کمیته انضباطی بود. باشگاه تا این لحظه به برانکو ۱۵درصد ، زلاتکو ۵ درصد ، ایگور ۵ درصد و مارکو ۹۹ درصد پرداخت کرده است. در واقع باشگاه  در مجموع برای کل مطالبات موکلان من ۱۹ درصد را پرداخت کرده است. ما قبلاً کمیته انضباطی فیفا را از پرونده‌ی دستیاران مطلع کرده‌ایم. با این حال برانکو تصمیم گرفته است یک روز دیگر به این باشگاه فرصت بدهد. اما به احتمال زیاد آنها نمی‌توانند بیش از ۳۰ درصد به وی پرداخت کنند. روند پرونده در کمیته‌ انضباطی فیفا پیگیری می‌شود و  کاملا از  کنترل ما خارج است. کمیته انضباطی فیفا بدون سوال از ما  باشگاه را به دلیل بی احترامی به تصمیم کمیته تعیین وضعیت بازیکنان و مربیان مجازات می کند.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید