کد خبر:4776
پ

پیام احساسی امیر قلعه نویی پس از استعفا از سمتش در سپاهان

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان پس از پذیرش شکست مقابل استقلال و کنار رفتن از جام حذفی، استعفایش را تقدیم مسئولین باشگاه کرد که مورد قبول قرار گرفت؛ او پس از این استعفا با انتشار پیامی احساسی از هواداران سپاهان حلالیت طلبید.   پیام احساسی امیر قلعه نویی پس از استعفا از سمتش در سپاهان […]

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان پس از پذیرش شکست مقابل استقلال و کنار رفتن از جام حذفی، استعفایش را تقدیم مسئولین باشگاه کرد که مورد قبول قرار گرفت؛ او پس از این استعفا با انتشار پیامی احساسی از هواداران سپاهان حلالیت طلبید.

 

پیام احساسی امیر قلعه نویی پس از استعفا از سمتش در سپاهان

 

سلام و خداحافظ اصفهان زیبا.
بازی با استقلال برای من آخرین آزمون در قامت مربیگری سپاهان بود که دوست داشتم سربلند از آن بیرون بیایم، اما مقدر نبود.
خاطرات تلخ و شیرین زیادی از حضور ۳ سال اخیر در اصفهان دارم و فکر می‌کنم دیگر کافی است. از کسانی که طعنه، تهمت و ناسزا نثار من و شاگردانم کردند می‌گذرم و امیدوارم روزی دروغ‌ها در مورد هزینه‌ها، کیفیت و رفتار ما برملا شوند.
من و کادر فنی در این سه سال، چه در سپاهان و چه ذوب‌آهن سعی کردیم با تمام انگیزه کار کنیم تا به موفقیت برسیم. شاید تعریف بعضی‌ها از موفقیت چیز دیگری باشد، اما دیگر حوصله و زمانی برای ادامه سوتفاهم وجود ندارد.
باید از جناب مهندس عظیمیان و مجموعه مدیریت سپاهان برای حمایت‌شان تشکر کنم و امیدوارم سلامت و موفق باشند. آن‌ها شاهد حرف‌های من هستند و زمان همه چیز را اثبات خواهد کرد.

پیش از خداحافظی از هواداران راستین و عزیز سپاهان هم عذرخواهی می‌کنم که در خوشحال کردن‌شان در این فصل و رسیدن به عنوان قهرمانی موفق نبودیم.
حرف دیگری نیست. خدانگهدار اصفهان عزیز.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید