کد خبر:38881
پ

پورعلیگنجی از بازی هفته اول پرسپولیس مقابل ذوب آهن محروم شد

علیرغم نامه‌نگاری پرسپوليس پورعلی‌گنجی بازی ذوب‌آهن را از دست داد. پورعلیگنجی از بازی هفته اول پرسپولیس مقابل ذوب آهن محروم شد مدافع تازه‌وارد پرسپوليس در اولین دیدار این تیم قادر به همراهی سرخپوشان نخواهد بود. پورعلی‌گنجی که در این فصل به پرسپوليس پیوسته، به دلیل اخراج در اخرین دیداری که در لیگ برتر ایران با […]

فوتبال فانتزی بتاکاپ

علیرغم نامه‌نگاری پرسپوليس پورعلی‌گنجی بازی ذوب‌آهن را از دست داد.

پورعلیگنجی از بازی هفته اول پرسپولیس مقابل ذوب آهن محروم شد

مدافع تازه‌وارد پرسپوليس در اولین دیدار این تیم قادر به همراهی سرخپوشان نخواهد بود.

پورعلی‌گنجی که در این فصل به پرسپوليس پیوسته، به دلیل اخراج در اخرین دیداری که در لیگ برتر ایران با پیراهن نفت تهران به میدان رفته بود، دیدار مقابل ذوب‌آهن در فصل بیست و دوم را از دست داد.

پورعلی‌گنجی که با محرومیت نیز از سوی کمیته انضباطی در آن مقطع مواجه شده بود، به دلیل گذشت زمان آن بخش از جریمه‌اش پاک شده اما بخش مربوط به کارت قرمز و محرومیت را باید در بازگشت دوباره به لیگ برتر پشت سر بگذارد.

به این ترتیب در شرایطی که مدافع تازه‌وارد پرسپوليس بعد از گذشت چند فصل بار دیگر به لیگ برتر ایران بازگشته، باید محرومیت مربوط به دوره حضورش در نفت تهران (تیمی که چند سال از انحلال آن گذشته) را متحمل شود و برابر شاگردان مهدی تارتار در فولادشهر اصفهان به میدان نخواهد رفت.

بدین ترتیب محرومان پرسپولیس مقابل ذوب آهن عبارتند از: مرتضی پورعلیگنجی، امید عالیشاه، یحیی گل محمدی و تنها مصدوم سرخ پوشان که به این بازی نمی رسد هم حامد پاکدل خواهد بود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کلید مقابل را فعال کنید