کد خبر:8942
پ

پنجعلی: عربستانی ها گفتند ما هم هیچ اطلاعاتی نداشتیم/ از ایران با ما سند دادند!

محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اتفاقات و حواشی اخیر در مورد شکایت النصر از پرسپولیس صحبتهای قابل تاملی را مطرح کرد.   نهاد‌های نظارتی برای متوقف کردن خیانتکاران ورود کنند. عربستانی ها گفته اند خود ما هم چنین اطلاعاتی نداشتیم! باید ببینند چه کسی است که می تواند کشورش را زیر پا بگذارد و […]

محمد پنجعلی، پیشکسوت پرسپولیس در خصوص اتفاقات و حواشی اخیر در مورد شکایت النصر از پرسپولیس صحبتهای قابل تاملی را مطرح کرد.

 

نهاد‌های نظارتی برای متوقف کردن خیانتکاران ورود کنند. عربستانی ها گفته اند خود ما هم چنین اطلاعاتی نداشتیم!

باید ببینند چه کسی است که می تواند کشورش را زیر پا بگذارد و پرچمش را نادیده بگیرد. چنین فردی قطعا ایرانی نیست. شنیدم خود عربستانی ها گفته اند اطلاعاتی که به ما داده شده را ما خودمان هم نمی دانستیم و برخی ایرانی ها از ما بیشتر دلشان شور قهرمان شدن پرسپولیس را می زند.

اصلا اینجا بحث رنگ و تیم پرسپولیس نیست. در چنین روزهایی همه ما ایرانی ها یک رنگ هستیم. در شرایطی که کل ای اف سی و حامیان شیخ نشینش دارند برای نابودی تیم های فوتبال ما نقشه می چینند اینکه از داخل کشور عده ای تیشه به ریشه پرسپولیس که امروز نماینده ایران در آسیاست بزنند نوبر است. پرسپولیس با نام ایران در رقابتها بازی می کند و زیر پرچمی است که سه رنگش روی سرهمه ما جادارد.

من فقط می توانم بگویم که بابت این اتفاقات متأسفم. باید تأسف خورد به حال افرادی که چنین کاری کرده اند.

کلیدواژه : پرسپولیس

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید